Útkövetés

Címlap Fellépések 2014


Fellépések 2014. Nyomtatás E-mail

NÁDORVÁROSI NÉPMŰVÉSZETI EGYESÜLET
REGÖS TÁNCMŰHELY
Fellépések 2014.



Ebben a naptári évben is dolgosan telt a néptáncosok élete. Szerencsénkre ez is egy eseményekben és sikerekben gazdag év volt. Betáncoltuk  Magyarország számos szegletét és a határainkon kívül is öregbítettük  szülőföldünknek, ,Győr városának , iskolánknak hírnevét. Az alábbi felsorolásban szeretnénk beszámolni arról,hogy mi is történt velünk ebben az évben.



február 11.    Győr-Bartók Béla Óvoda-Fellépés  a Rege és Borica csoportok részvételével, és táncház tartása

február 20.    Tánckarnevál című folklórműsor a Duna Művészegyüttes, a Rege és a Regös Táncegyüttesek közreműködésével a Nádorvárosi Ének-zenei Ált. Isk.-ban


március 1.    Tóth Ferenc Országos Koreográfusi Verseny-Arany minősítést kapott koreográfiák döntője-Budapest-Rege tánccsoport

március 10-11.    Országos Szólótáncverseny-Sopron-Borica és Rege tánccsoportok
Külön-díj: 1.Stier Adrienn, 2.Bognár Balázs,
3.Takács Marcell , 4.Krizsák Gergő , 5.Keszei Johanna
6.Horváth Bence

Arany keszkenő-díj: 1.Kelemen Szilvia , 2.Sárközi Zsófia , 3.Platz Vera


Figurás-díj: 1.Márkus Krisztián , 2.Zugman Árpád , 3.Pécsi Balázs

4.Borbély Ábel                                              

május 10.              Országos Tanulmányi Verseny Kamara,Országos 1. Helyezés,Békéscsaba

május 16.    Országos Zenei Nevelési Konferencia Győr-Nádorvárosi Ének-zenei Ált. Isk. Kompetencia alapú oktatás, hagyományőrzés a néptánc és a népzene tanításán keresztül


május 22-23.    Pápai Ifjúsági Fesztivál-Rege tánccsoport

május 25.    Regös Táncműhely színházi műsora-BBMMK

május 31.    Kistérségi Hagyományőrző Fesztivál-Gyömöre-Kisköcöle és Köcöle csoportok 1.2. helyezett

május 31.             Körmend,Regionális Koreográfiai verseny,2,helyezés-Borica csoport,Kiemelt dicséret-Kisborica csoport,Koreográfusi külön-díj:Iván Orsolya,Vrábel János
június 06.             Duna Művészegyüttes:Rókamesék c. előadása a Liget Táncakadémia táncosainak közreműködésével.

június 10-17.    Regös ,Kisregös Táncegyüttes-Cioff fesztivál-Tampere, Finnország

június 19-23.        Németország-Sindelfingen  Regös Táncegyüttes

június 23-27.    Tehetségfejlesztő Néptánctábor (I. korosztály) Nádorvárosi Ének-zenei Ált. Isk.-Kisköcöle, Köcöle, Kisborica csoportok részvételével

június 28.29.        Románia – Nagyvárad,Regös Táncegyüttes

július 7-11.    Regös Táncműhely Tehetségfejlesztő Néptánc tábor (II. korosztály)-Sokorópátka-Borica csoport

augusztus 4-9.    Regös Táncműhely Tehetségfejlesztő Néptánc tábor (III. korosztály)- Balatonlelle-Rege,a Duna Művészegyüttes műsorának megtekintése

augusztus 9.    Sokorópátka Falunap szereplés-Regös Táncegyüttes

szeptember 20.    Családi nap Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola (Kisköcöle, Köcöle, Kisborica, Borica csoportok )
szeptember 20.     Magyar Hagyományok Fesztiválja, Széchenyi tér,Rege,Regös csoportok.
A Táncműhely vendége az Óbecsei Kiscimborák Táncegyüttes Vajdaságból

szeptember 26.     Bartók Óvoda, Mihály-napi  szereplés a Rege csoport szólistáival

október 25.           Kamarafesztivál  a Rege és Regös Táncegyüttesek részvételével, a Rege Kamara 2. helyezést ért el

december 16.        Karácsonyi Táncház a Táncműhely aprajával (Kisköcöle,Köcöle,Kisborica,Borica csoportok)
december 19.        Karácsonyi Táncház a Táncműhely nagyjával (Rege, Regös csoportok)

Módosítás dátuma: 2014. december 17. szerda, 13:43