Hiba
  • Hiba történt a modulok betöltésekor:Table 'sn-nvarosi-gyor.jos_modules' doesn't exist SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 0 AND m.client_id = 0 AND ( mm.menuid = 0 OR mm.menuid = 0 ) ORDER BY position, ordering
  • Hiba történt a modulok betöltésekor:Table 'sn-nvarosi-gyor.jos_modules' doesn't exist SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 0 AND m.client_id = 0 AND ( mm.menuid = 0 OR mm.menuid = 0 ) ORDER BY position, ordering
  • Hiba történt a modulok betöltésekor:Table 'sn-nvarosi-gyor.jos_modules' doesn't exist SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 0 AND m.client_id = 0 AND ( mm.menuid = 0 OR mm.menuid = 0 ) ORDER BY position, ordering
  • Hiba történt a modulok betöltésekor:Table 'sn-nvarosi-gyor.jos_modules' doesn't exist SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 0 AND m.client_id = 0 AND ( mm.menuid = 0 OR mm.menuid = 0 ) ORDER BY position, ordering
  • Hiba történt a modulok betöltésekor:Table 'sn-nvarosi-gyor.jos_modules' doesn't exist SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 0 AND m.client_id = 0 AND ( mm.menuid = 0 OR mm.menuid = 0 ) ORDER BY position, ordering
  • Hiba történt a modulok betöltésekor:Table 'sn-nvarosi-gyor.jos_modules' doesn't exist SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 0 AND m.client_id = 0 AND ( mm.menuid = 0 OR mm.menuid = 0 ) ORDER BY position, ordering
  • Hiba történt a modulok betöltésekor:Table 'sn-nvarosi-gyor.jos_modules' doesn't exist SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 0 AND m.client_id = 0 AND ( mm.menuid = 0 OR mm.menuid = 0 ) ORDER BY position, ordering
Adventi vásár Nyomtatás E-mail

Köszönjük kedves vendégeink aktív közreműködését, reméljük igazán jól érezték magukat és jövőre ismét találkozunk!

 

Lejjebb tekinthető meg számos verseny eredménye:

 

 

Iskolánkban már hagyománnyá vált az adventi vásár, s (ezzel egyidőben) ennek keretén belül a „Fújdogál a szél…” népdaléneklési verseny megrendezése.

 

Ebben az évben 6. alkalommal hirdettük meg az énekversenyt, melyre városunk, megyénk iskoláinak tanulói több mint száz fővel jelentkeztek. Örömmel fogadtuk Dunaszerdahely és Érsekújvár tanulóit is.

A zsűri tagjai most is neves szakemberek voltak:

 

 

  • Jánosi András, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem és az Óbudai Zeneiskola tanára,
  • Kozma László, a KÓTA népzenei szakbizottság elnöke,
  • Pálfalvi A. János, a Megyei Pedagógiai Intézet szaktanácsadója,
  • Szombathelyi Szaniszló, a Révai Miklós Gimnázium énektanára,
  • Kajos László, a szili Hagyományőrző Néptáncegyüttes zenei vezetője.

 

A népdaléneklési verseny eredményei:

 

I. kategória:

I. helyezett:

  • Németh Flóra        NKK
  • Hadarics Fanni    NKK

II. helyezett:

  • Csete Botond        Öveges Iskola Pér
  • Barcza Mátyás    NKK

III. helyezett:

  • Sudár Zsófia        Tulipános Iskola
  • Bénes Lilla        NKK



II. kategória:

I. helyezett

Sudár Miklós        Tulipános Iskola



II. helyezett:

Pápai Borbála    Tulipános Iskola

 

III. helyezett:

  • Cseri Auguszta    Győri Tánc- és Képzőművészeti
  • Liszkai Friderika    Zrínyi Iskola Abda

 

Különdíj:

  • Hrapka Zsófia    Dunaszerdahely
  • Keszei Johanna    NKK
  • Takács Hanna    NKK
  • Grósz Anna        NKK

 

 

III. kategória


I. helyezett Ábrahám Rita        Pilinszky Iskola Nyúl

 

II. helyezett Simon Rebeka        NKK


III. helyezett Martinák Viktória    NKK


Különdíj: Makó Márk        Szigetközi Iskola Darnózseli

 

IV. kategória


I. helyezett:

  • Starkbauer Csenge    Kölcsey Iskola
  • Bognár Flóra        NKK

 


II. helyezett:

  • Győri Katalin        Petőfi Iskola
  • Tóth Ildikó        Apor Iskola

 


III. helyezett:
Pál Johanna        NKK

 

Iskolánk diákjai körében rajzpályázatot hirdettünk a versenyünk logójának megtervezésére.

A rajzpályázat eredményei:


I. helyezett Horváth Máté    7.b


II. helyezett

  • Pataky Roland 7.b
  • Sólyom Kármen 7.a

 

III. helyezett Magassy Luca 6.a


Különdíj Zsidek Fanni 6.a



Köszönjük a Jánosi Andrástól tanult erdélyi köszöntőéneket.

 

 

 

A „ Legfinomabb házi sütemény „ versenyben az alábbi eredmények születtek:

 

A Nádorvárosi Közoktatási Központ, Óvoda és Általános Iskola az adventi vásárán a kedves szülők sokféle ízletes süteménnyel járultak hozzá a rendezvény sikeréhez.

 

ARANYTEPSI és KÜLÖN DÍJ

  • Bangha Benjamin     1.c osztályos tanuló édesanyja
  • Kárpáti Bence 4.a és Kárpáti Anna 6.c osztályos tanulók édesanyja
  • Németh Marcell 4. a osztályos tanuló édesanyja

 

ARANYTEPSI DÍJ

  • Oláh Boglárka 1.b osztályos tanuló édesanyja
  • Magassy Soma 8.b  és Magassy Luca 6.a osztályos tanulók édesanyja
  • Kiss Csaba és Kiss Bence 4. b osztályos tanulók nagymamája
  • Szilvágyi Milán 5.a osztályos tanuló édesanyja
  • Mozbauer Panna 1.a és Mozbauer Hanna 3. b osztályos tanulók édesanyja
  • Holy Veronika 1.a osztályos tanuló édesanyja
  • Ötvös Balázs 5.b osztályos tanuló édesanyja

 

EZÜSTTEPSI DÍJ

  • Töreki Tamara 3.b osztályos tanuló édesanyja
  • Burcz Boglárka 1.a osztályos tanuló édesanyja
  • Hadarics Milán 4.b és Hadarics Fanni 1.b osztályos tanulók édesanyja
  • Marton Liza 3.a osztályos tanuló édesanyja
  • Schwéger Tímea 3.a és Schwéger Krisztina 3.c osztályos tanulók édesanyja
  • Várszegi Luca 1.c osztályos tanuló édesanyja
  • Párkányi Tamás 1.a és Párkányi Ákos 1.b osztályos tanulók édesanyja
  • Tullner Péter 3.c osztályos tanuló édesanyja
  • Pölöskei Ember Áron 1.c osztályos tanuló édesanyja
  • Laczik Dávid 1.a osztályos tanuló édesanyja
  • Horváth Zsófia óvodás édesanyja
  • Mikl Marcell 1.c osztályos tanuló édesanyja

 

BRONZTEPSI

Balog Orsolya 7.b

 

KÜLÖN DÍJ

Écsi Dóra és Fekete Dóra 2.B osztályos tanulók édesanyja

 

KERÉKPÁROS ÜGYESSÉGI VERSENY

Alsó tagozat

  • 1. Dóka Ármin
  • 2. Kovács Bence Áron
  • 3. Czobor Ágoston

 

Felső Tagozat

  • 1. Uram Boglárka
  • 2. Máté Levente
  • 3. Ötvös Balázs

 

Képek-->

Módosítás dátuma: 2010. december 06. hétfő, 11:21