Útkövetés

Címlap


Adventi vásár Nyomtatás E-mail

Köszönjük kedves vendégeink aktív közreműködését, reméljük igazán jól érezték magukat és jövőre ismét találkozunk!

 

Lejjebb tekinthető meg számos verseny eredménye:

 

 

Iskolánkban már hagyománnyá vált az adventi vásár, s (ezzel egyidőben) ennek keretén belül a „Fújdogál a szél…” népdaléneklési verseny megrendezése.

 

Ebben az évben 6. alkalommal hirdettük meg az énekversenyt, melyre városunk, megyénk iskoláinak tanulói több mint száz fővel jelentkeztek. Örömmel fogadtuk Dunaszerdahely és Érsekújvár tanulóit is.

A zsűri tagjai most is neves szakemberek voltak:

 

 

  • Jánosi András, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem és az Óbudai Zeneiskola tanára,
  • Kozma László, a KÓTA népzenei szakbizottság elnöke,
  • Pálfalvi A. János, a Megyei Pedagógiai Intézet szaktanácsadója,
  • Szombathelyi Szaniszló, a Révai Miklós Gimnázium énektanára,
  • Kajos László, a szili Hagyományőrző Néptáncegyüttes zenei vezetője.

 

A népdaléneklési verseny eredményei:

 

I. kategória:

I. helyezett:

  • Németh Flóra        NKK
  • Hadarics Fanni    NKK

II. helyezett:

  • Csete Botond        Öveges Iskola Pér
  • Barcza Mátyás    NKK

III. helyezett:

  • Sudár Zsófia        Tulipános Iskola
  • Bénes Lilla        NKK



II. kategória:

I. helyezett

Sudár Miklós        Tulipános Iskola



II. helyezett:

Pápai Borbála    Tulipános Iskola

 

III. helyezett:

  • Cseri Auguszta    Győri Tánc- és Képzőművészeti
  • Liszkai Friderika    Zrínyi Iskola Abda

 

Különdíj:

  • Hrapka Zsófia    Dunaszerdahely
  • Keszei Johanna    NKK
  • Takács Hanna    NKK
  • Grósz Anna        NKK

 

 

III. kategória


I. helyezett Ábrahám Rita        Pilinszky Iskola Nyúl

You must have Flash Player installed in order to see this player.

 

II. helyezett Simon Rebeka        NKK

You must have Flash Player installed in order to see this player.
You must have Flash Player installed in order to see this player.


III. helyezett Martinák Viktória    NKK

You must have Flash Player installed in order to see this player.


Különdíj: Makó Márk        Szigetközi Iskola Darnózseli

 

IV. kategória


I. helyezett:

  • Starkbauer Csenge    Kölcsey Iskola
  • Bognár Flóra        NKK

 


II. helyezett:

  • Győri Katalin        Petőfi Iskola
  • Tóth Ildikó        Apor Iskola

 


III. helyezett:
Pál Johanna        NKK

 

Iskolánk diákjai körében rajzpályázatot hirdettünk a versenyünk logójának megtervezésére.

A rajzpályázat eredményei:


I. helyezett Horváth Máté    7.b


II. helyezett

  • Pataky Roland 7.b
  • Sólyom Kármen 7.a

 

III. helyezett Magassy Luca 6.a


Különdíj Zsidek Fanni 6.a



Köszönjük a Jánosi Andrástól tanult erdélyi köszöntőéneket.

 

 

 

A „ Legfinomabb házi sütemény „ versenyben az alábbi eredmények születtek:

 

A Nádorvárosi Közoktatási Központ, Óvoda és Általános Iskola az adventi vásárán a kedves szülők sokféle ízletes süteménnyel járultak hozzá a rendezvény sikeréhez.

 

ARANYTEPSI és KÜLÖN DÍJ

  • Bangha Benjamin     1.c osztályos tanuló édesanyja
  • Kárpáti Bence 4.a és Kárpáti Anna 6.c osztályos tanulók édesanyja
  • Németh Marcell 4. a osztályos tanuló édesanyja

 

ARANYTEPSI DÍJ

  • Oláh Boglárka 1.b osztályos tanuló édesanyja
  • Magassy Soma 8.b  és Magassy Luca 6.a osztályos tanulók édesanyja
  • Kiss Csaba és Kiss Bence 4. b osztályos tanulók nagymamája
  • Szilvágyi Milán 5.a osztályos tanuló édesanyja
  • Mozbauer Panna 1.a és Mozbauer Hanna 3. b osztályos tanulók édesanyja
  • Holy Veronika 1.a osztályos tanuló édesanyja
  • Ötvös Balázs 5.b osztályos tanuló édesanyja

 

EZÜSTTEPSI DÍJ

  • Töreki Tamara 3.b osztályos tanuló édesanyja
  • Burcz Boglárka 1.a osztályos tanuló édesanyja
  • Hadarics Milán 4.b és Hadarics Fanni 1.b osztályos tanulók édesanyja
  • Marton Liza 3.a osztályos tanuló édesanyja
  • Schwéger Tímea 3.a és Schwéger Krisztina 3.c osztályos tanulók édesanyja
  • Várszegi Luca 1.c osztályos tanuló édesanyja
  • Párkányi Tamás 1.a és Párkányi Ákos 1.b osztályos tanulók édesanyja
  • Tullner Péter 3.c osztályos tanuló édesanyja
  • Pölöskei Ember Áron 1.c osztályos tanuló édesanyja
  • Laczik Dávid 1.a osztályos tanuló édesanyja
  • Horváth Zsófia óvodás édesanyja
  • Mikl Marcell 1.c osztályos tanuló édesanyja

 

BRONZTEPSI

Balog Orsolya 7.b

 

KÜLÖN DÍJ

Écsi Dóra és Fekete Dóra 2.B osztályos tanulók édesanyja

 

KERÉKPÁROS ÜGYESSÉGI VERSENY

Alsó tagozat

  • 1. Dóka Ármin
  • 2. Kovács Bence Áron
  • 3. Czobor Ágoston

 

Felső Tagozat

  • 1. Uram Boglárka
  • 2. Máté Levente
  • 3. Ötvös Balázs

 

Képek-->

Módosítás dátuma: 2010. december 06. hétfő, 11:21