Útkövetés

Címlap Csoportok-próbarendek

Iskolai élet


Néptáncos csoportok Nyomtatás E-mail

Néptáncos csoportok

 

 

 

 

 

 

 

BORICA TÁNCCSOPORT


PRÓBÁK: KEDD 15:00-16:30 EGÉSZ CSOPORT, GYERMEKEK HÁZA
CSÜTÖRTÖK 14:15 – 15:45 BORICA 1, GYERMEKEK HÁZA
PÉNTEK 13:15 – 14:30 BORICA 2, ISKOLAI TÁNCTEREM
ELSŐ PRÓBA SZEPTEMBER 10-ÉN LESZ!



BORICA 1
Csertán Simon
Csőre Bianka
Écsi Dóra
Egres Alíz
Gyertyás Róza
Harnisch Róbert
Horváth Dorottya
Koós-Nagy Enikő
Mayer Dóra
Mesterházy Boglárka
Molnár Lilla
Nagy Anna
Nekuti Natália
Pingitzer Barna
Sárközi Zsófia
Schwéger Krisztina
Szép András
Szép Evelin    
Zugmann Árpád



BORICA 2
Barcza Mátyás Sámuel
Dávidházy Anna
Deák Lilián
Gyertyás Réka
Hadarits Fanni
Holy Veronika
Horváth Andorás
Horváth Anna Katica
Kalmár Tekla Gizella
Karácsony Zsófia
Kersei-Opra Hanna
Kispál Anna
Kiss András
Kocsis Dóra
Krizsák Gergő
Ludván Bálint
Mánfai Ábel
Mészáros Laura
Molnár Kitti Rita
Németh Anna
Németh Anna Melinda
Ray-Bene Júlia
Stier Adrienn
Szombathelyi Levente
Várszegi Luca

 

KISBORICA TÁNCCSOPORT


PRÓBÁK: SZERDA 13:00 – 14:30, PÉNTEK 12:00 – 13:15, ISKOLAI TÁNCTEREM

ELSŐ PRÓBA SZEPTEMBER 11-ÉN LESZ!


Bacskai Alíz
Béres Áron
Bihari Boglárka
Boczkó Botond
Demény Luca
Gyarmati Lili
Hegedüs Szonja
Horváth Dóra
Hursán Kata
Hursán Réka
Kis Balázs
Lantos Boglárka
Nagy Bogáta
Peterka Borbála
Remetei Eszter
Schmuck Rebeka
Smuk Maja
Szilágyi Szófia
Szűz Virág
Takács Anna
Tóth Maja
Varga Emília
Vida Dominika
Zaveczki Balázs
Ziskó Áron
Zugmann Koppány

 

 

KÖCÖLE TÁNCCSOPORT


PRÓBÁK: SZERDA, PÉNTEK 14:30 – 16:00, ISKOLAI TÁNCTEREM

ELSŐ PRÓBA SZEPTEMBER 11-ÉN LESZ!


Bencze Sára
Brázik Dorina
Czank Csenge
Czinder Dániel
Decsi Panna
Dombos Gergő
Gergely Boglárka
Gódor Emese
Gyertyás Csaba
Horváth Benedek
Király Alíz
Kiss Tamás
Kopácsi Zsanett
Kovács Olivér Zoltán
Maruzsán Borisz
Müllner Annamária
Nagy Erik
Németh Bence
Peterka Balázs
Schmid Réka
Szabó Laura
Szabó Szonja Sára
Szőke Ágnes
Tamás Kira
Varga Zsófia
Várszegi Balázs
Ziskó Boldizsár

 

REGE TÁNCCSOPORT


PRÓBÁK: SZERDA 15:00 – 16:30, PÉNTEK 14:15 – 15:45 GYERMEKEK HÁZA

ELSŐ PRÓBA SZEPTEMBER 11-ÉN LESZ!


Balázs Fanni
Bári Boglárka
Beke Anna
Bognár Balázs
Borbély Ábel
Czank Regina
Csertán Tamás
Dóka Ármin
Grósz Anna
Horváth Bence
Hovanecz Lili
Jankovics Kata
Kárpáti Anna
Kárpáti Bence
Kelemen Szilvia
Keszei Johanna
Kispál Sára
Madarász Dániel
Madarász Dorka
Mánfai Tamás
Márkus Krisztián
Menyhárd András
Nagy Zsófia
Pál Ramóna
Pécsi Balázs
Platz Gábor
Platz Vera
Sulyok Viktória
Süli Réka
Szabadics Mariann
Szakács Réka
Szép Luca
Takács Marcell
Ujvári Máté
Zugmann István

Módosítás dátuma: 2013. szeptember 03. kedd, 11:05