Útkövetés

Címlap Dicsőségfal

Iskolai élet


Dicsőségfal Nyomtatás E-mail

Országos Egyéni és Duplaköteles Kötélugró Bajnokság






<---Képek


2017.11.25-26. Országos Egyéni és Duplaköteles Országos Bajnokság Szentes


versenyzőink:

Milanovich Maja 2.a

Horváth Liza 4.c

Zsoldos Lili 4.c

Décsi Réka 5.c

Szabó Laura 6.c

Radics Réka 7.c

Nagy Míra 7.a

Nagy Beáta 7.a

Iskolánk korábbi diákjai és más intézményekben tanuló versenyzőink:

Dőry Kincső, Zsoldos Dalma, Nagy Dorottya, Kecskés Kinga, Tóth Loretta, Magassy Eszter, Felföldi Luca, Krikó Luca


Eredményeink a hétvégén:

Egyéni gyorsasági 30sec: 3.hely Ifjúsági kcs. (Magassy E.)

DD4 gyorsasági 2.hely Gyerek kcs. (Horváth L., Zsoldos L., Milanovich M., Krikó L.)

DD4 szabadonválasztott gyakorlat 1.hely Gyerek kcs. (Horváth L., Zsoldos L., Milanovich M., Krikó L.)

DD4 összetett 1.hely Gyerek kcs. (Horváth L., Zsoldos L., Milanovich M., Krikó L.)

DD3 szabadonválasztott gyakorlat 2.hely Serdülő kcs. (Décsi R., Radics R., Szabó L.)

DD4 szabadonválsztott gyakorlat 3.hely Serdülő kcs. (Nagy M., Nagy B., Dőry K., Zsoldos D.)

DD4 összetett 3.hely Serdülő kcs (Nagy M., Nagy B., Dőry K., Zsoldos D.)

DD4 összetett 5.hely Felnőtt kcs. (Tóth L., Magassy E., Nagy D., Felföldi L.)


Gratulálunk!






Alsó tagozatosok versmondó versenye



Az alsósok versmondó versenyén 31 tanuló vett részt. Legnagyobb számban az 1- és 2. osztályosok képviseltették magukat.

Köszönjük mindenkinek a lelkesedést, a szép versmondást!



Helyezettek:


I. hely:

Milanovich Maja 2.a

Nezvald Réka 3.b


II. hely:

Horváth Anna Flóra 2.a

Rosta Kristóf 1.b


III. hely:

Arany-Kovács Panna 2.b

Püspök Eszter 2.b

Berki Flóra 1.c


Gratulálunk!







Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny



A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti írásbeli fordulóján a 2017/2017-as tanévben is szép sikereket értek el diákjaink.

Az eredmények:


II. helyezett:

Horváth Fanni 8.c

Kersei-Opra Hanna 8.c

Stier Adrienn 8.c

Várszegi Luca 8.c

Felkészítő tanár: Baksa Cecília


III. helyezett:

Bakonyi Zenóbia 3.a

Csarankó Ákos 3.a

Majsa Zóra 3.a

Sárközi Pál 3.a

Felkészítő tanár: Németh Mária


VI. helyezett:

Bencze Sára 6.c

Hódy Anna 6.c

Józsa Kata 6.c

Szabó Laura 6.c

Felkészítő tanár: Reider Szilvia


VI. helyezett:

Csiba Maja 5.a

Erdélyi Júlia 5.a

Hérincs Evelin 5.a

Tóth Noémi 5.a

Felkészítő tanár: Gregorits Viktória


Győr-Moson-Sopron megye tanári fődíjának nyertese a versenyző diákok száma és eredményessége alapján: Baksa Cecília tanárnő.


Gratulálunk!




Tompa Mihály irodalmi verseny



Ebben az évben ünnepeljük Tompa Mihály költő születésének 200. évfordulóját, ebből az alkalomból a Tudományos Ismeretterjesztő Társulat irodalmi pályázatot hirdetett. A 8.c osztályból négyen kutatták és oldották meg a feladatokat. Pénteken az ünnepélyes díjátadón vették át a jutalomkönyvet és az oklevelet:


1. hely: Varga Laura 76,5 pont


2. hely: Kalmár Tekla Gizella 76 pont

Kersei - Opra Hanna 76 pont

Várszegi Luca 76 pont


Gratulálunk a versenyzőknek!





Kiskutatók Akadályversenye



Iskolánk 6.C osztályának csapata a 2017. szeptember 29-én a Széchenyi István Egyetemen a 2017. évi Kutatók Éjszakáján rendezett


"Kiskutatók Akadályversenyén"


III. helyezést


ért el.



Gratulálunk!





Danone focikupa a gyermekekért





Tóth Dániel 5.b osztályos tanuló az ETO FC Győr U12-es csapatának játékosaként Budapesten a "Danone focikupa a gyermekekért" országos döntőjén vett részt.


A gyerekek a 12 regionális bajnokcsapat közül az 1. helyen végeztek.


Nagyszerű teljesítményükkel jogot szereztek arra, hogy ősszel Magyarországot képviseljék a New Jerseyben megrendezésre kerülő 32 csapatos Danone World Cup-on.


További sikereket kívánunk a focistának!




Országos Honvéd Tornász Kupa





Kovács Péter 1.b osztályos tanulónk


az Országos Honvéd Tornász Kupán gyerek egyéni összetett csoportban


2. helyezést ért el.



Gratulálunk!




Az év utánpótlás játékosa




A Győri Kosárlabda Club


Horváth Attila


5.b osztályos tanulót választotta " Az év utánpótlás játékosa" U12 címre, a díjat a GYKC vezetősége adta át az ifjú sportolónak.



Gratulálunk!




Országos Torna Csapatbajnokság


Iskolánk 1.b osztályos tanulója,


Kovács Péter


az Országos Torna Csapatbajnokságon


3. helyezést ért el.


Gratulálunk!



Móra Városi Irodalmi Vetélkedő



Május 24-én rendezték meg a Móra Városi Irodalmi Vetélkedőt a Győri Móra Ferenc Általános Iskolában. A két fordulóból álló verseny Móra Ferenc életművét és állattörténeteinek pontos ismeretét kérte számon a résztvevőktől.


A 2.osztályosok versenyében iskolánk két tanulója is dobogós helyen végzett.


Fekete Szabolcs 1.

Somogyi Márta 3. helyezett lett.



Mindketten 2. c osztályos tanulók. Felkészítőjük: Horváth Gyöngyi


Gratulálunk!




Futsal U13-as négyes döntő


Tóth Dániel 5.b osztályos tanuló a RÁBA ETO U13-as csapatának játékosaként Üllőn az országos futsal U13-as négyes döntőn vett részt.

A csapat a 3. helyen végezve bronz érmet szerzett.


Gratulálunk az ifjú sportolónak!




Szombathelyi Regionális Informatikai Verseny


Németh Dorina és Szombathelyi Levente 7.b osztályosok, a Szombathelyen megrendezett Informatika versenyen, melyen más országokból érkezett diáktársaikkal is összemérhették tudásukat, a 7. helyet szerezték meg.


Gratulálunk nekik a szép teljesítményhez!



Felkészítő tanáruk : Nagy Anikó



Női II. o. Budapest-Vidék Bajnokság országos tornaverseny


Kovács Piroska, csapatával a Női II. o. Budapest-Vidék Bajnokság országos tornaverseny tavaszi fordulóján aranyérmes lett.


Gratulálunk!



Húsvét Fortuna Kupa országos teniszverseny


Eisenkolb Máté szintén 1. helyezett lett az Húsvét Fortuna Kupa országos teniszversenyen.


Gratulálunk!



Labdarúgás


Cserpák Gábort a Gyirmót SE játékosaként a Bozsik-program tornáin a legjobb labdarúgó játékosként díjazták.


Gratulálunk!



Ijfú fifikusok fizika csapatversenye


Ijfú fifikusok fizika csapatversenyén 3. helyezést ért el:


Zugmann Árpád 8. C

Bánfai Bendegúz 7. B

Décsi Gergő 7.B


osztályos tanulókból álló csapatunk.


Felkészítő tanár: Kovacsics Berta


Gratulálunk!



XX. PC-Kismester Országos Informatika verseny



Vitéz Virág, iskolánk 4.c osztályos diákja, két elődöntőn való megmérettetés után bejutott a Budapesten rendezett XX. PC-Kismester Országos Informatika versenyre, ahol az 5-6. évfolyamosok között a VII. helyen végzett.


Gratulálunk a szép eredményhez!


Felkészítő tanára: Nagy Anikó















Kalmár László Matematikaverseny

Alapműveleti Matematikaverseny



Józsa Kata Mária 5.c osztályos tanuló a Kalmár László Matematikaverseny megyei döntőjén 5. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Kovacsics Berta


Bencze Sára 5.c osztályos tanuló az Alapműveleti Matematikaverseny megyei fordulóján 6. helyezett lett.

Felkészítő tanár: Kovacsics Berta



Gratulálunk!








Barsi Ernő Népdaléneklési Minősítő Verseny



Eben az évben is megrendezték a Barsi Ernő Népdaléneklési Minősítő Versenyt, melyen iskolánk több tanulócsoportja is részt vett.

A városi versenyen sikeresen tovább jutott mindhárom csapat, így az április 28-án megrendezett megyei versenyen is megmutathatták tudásukat.

Az erős mezőnyben szépen helyt álltak, és az alábbi helyezéseket érték el:




Kankalin énekegyüttes: Kiemelt ARANY minősítés


Tagjai:

Béres Zita

Fontos Zoé

Gosztola Linda

Gyűrűsi Zsófia

Juhos Dóra

Ábrahám Patrik

Keresztes-Nagy Panna

Kovácsevics Anna

Marcali Rebeka

Mészáros Zsófia

Tóth Vivien

Venesz Hanna



Felkészítő tanáruk: Gyökér Krisztina




Köcöle énekegyüttes: ARANY minősítés


Tagjai:

Tóth Gréta

Nagy Bianka

Kárpáti Dorka

Boncsarovszky Laura

Lévai Laura

Stier Dorottya

Kovács Lora

Szombathelyi Rebeka

Vitéz Virág

Pálfi Boglárka szóló ének: Kiemelt ARANY minősítés


Felkészítő tanáraik: Vrábel-Vehrer Krisztina, Gaál Ferenc Szabolcs



Szőttes énekegyüttes: EZÜST minősítés


Tagjai:

Bencze Sára

Hódy Anna

Jóföldi Zsuzsa Napsugár

Czank Csenge

Decsi Panna

Józsa Kata

Mozbauer Kata

Babos Luca

Szabó Laura

Szőke Ágnes


Felkészítő tanáruk: Pappné Pór Mária


Eredményeikhez szívből gratulálunk!







Művészetből jeles!



Kiválóan szerepeltek diákjaink a Váci Művészeti Napok rendezvénysorozatán.


A versmondó versenyen


Oláh Boglárka 7.b osztályos tanuló

I. helyezést ért el.



Az "Alkotni jó" képzőművészeti pályázat helyezettjei:


Felső tagozat:


Cseh Bálint 6.a   I. helyezés

Stier Adrienn 7.c   2. helyezés



Alsó tagozat:


Tóth Anna Liza 4.a   II. helyezés

Harnish Zoltán 4.a   III. helyezés

Kozma Kata 4.a   III. helyezés



Gratulálunk a szép eredményekhez!





Váci Művészeti Napok költészeti verseny



 A Váci Művészeti Napok keretében megrendezett "Költészet - Élj tiszta tüzeidben" költészeti versenyen


Ferenczi Milán 7.c osztályos tanulónk 1. helyezést ért el.


Gratulálunk a "költőpalántának"!






"NAPRAKÉSZ" tanulmányi verseny



 Iskolánkból két tanuló is eredményesen szerepelt a Győri Fekete István Általános Iskola által szervezett "NAPRAKÉSZ" tanulmányi versenyen. A diákok magyar nyelv-és irodalom, matematika és környezetismeret tantárgyakból mérték össze tudásukat. A második évfolyamosok versenyén


FEKETE SZABOLCS 2.c osztályos tanulónk 3. helyezést,

BARINKA BARNABÁS 2. a osztályos tanulónk 6. helyezést ért el.


Gratulálunk!





Ménfőcsanaki Szövegértési Verseny



A Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola által szervezett szövegértési versenyen


Bakonyi Zenóbia 2.a osztályos tanulónk

II. helyezést ért el.


Gratulálunk!





Torna Diákolimpia Országos Elődöntő



Szépen szerepeltek iskolánk versenyzői a 2017. március 11-én Veszprémben megrendezett Torna Diákolimpia Országos Elődöntőn.


KÉPEK-->


Gratulálunk!





XXIV. Furulyafesztivál



2017. február 23-án rendezték meg a XXIV. Furulyafesztivált, amelyen iskolánk 4.b osztályos ének-zene tagozatos tanulói is sikeresen szerepeltek.


Felkészítő tanáruk Pappné Pór Mária.


Gratulálunk!




50. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja 2017

Nagy Zoltán zongoraverseny


Simon Lívia növendékei:

1. Nagy Bianka 2.osztály EZÜST

2. Popdán Lénárd Gergely 2. osztály EZÜST

3. Gergely Bálint Máté 6. osztály EZÜST

4. Tóth Gréta 2. osztály NÍVÓ ARANY, III. helyezés


Gratulálunk!




NYELV-ELEK



A Győri Tulipános Általános Iskola február 21-én rendezte hagyományos NYELV-ELEK című anyanyelvi versenyét. Iskolánk 5.c osztályos tanulója ,


Józsa Kata Mária


a versenyen 1. helyezést ért el.




Felk. tanára: Reider Szilvia


Gratulálunk!





Bozsik Labdarúgó Program II. fordoló





Február 21-én rendezték meg a Bozsik labdarúgó program második fordulóját I. és II. korosztályosoknak a Barátság parkban.

Iskolánk csappatai remekül szerepeltek.


I. korcsoport


Kölcsey - Nádor 0-3

(Czelter Ruben 2, Horváth Barna 1)


Nádor - Fekete 2-0

(Gyúros Arnold 1, Horváth Barna 1)


II. korcsoport


Nádor - Kölcsey 4-1

Zaveczki Dávid 4)


Gyárvárosi - Nádor 1-1

(Pécsi Barnabás 1)


Gratulálunk!




















"Fújdogál a szél..." Képzőművészeti és rajzpályázat





A Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola által szervezett "Fújdogál a szél..." Képzőművészeti és rajzpályázaton elért eredmények:


Életfa

Alsós


Kozma Kata 4.a   1. hely

Nezvald Réka 2.b   2. hely

Bólya Soma 4.a   3. hely

Tóth Zita 3.c   3. hely


Felsős


Stier Adrienn 7.c   1.hely

Tóth Maja 6.c   2. hely

Zsédely Tamás 8.b   3. hely


Különdíjasok:   Béres Petra 5.b

Holy Gréta




Rajz pályázat


Alsós


Kovács Réka   1. hely

Gosztola Linda   2. hely

Tihanyi Boglárka   3. hely

Kovácsevics Anna   3. hely


Felsős


Szomszéd Réka   1.hely

Decsi Panna   2. hely

Takács Anna   3. hely


Különdíjas:   Schwéger Alíz



Gratulálunk!




V. Regionális Kürt és Mélyrézfúvós Verseny





Kovács Piroska, iskolánk 5.a osztályos tanulója 2017. február 15-én, az V. Regionális Kürt és Mélyrézfúvós Versenyen

II. korcsoportban


NÍVÓDÍJ fokozatot ért el.



Gratulálunk!




Mosonmagyaróvári Tornaegyesület Téli Labdarúgó Kupa





Iskolánk tanulói:

Neskov Olivér 3.c

Neskov Milán 3.c

Káli zsombor 3.b


U10-es korosztályban csapatukkai


I. helyezést értek el.



Gratulálunk!




TORNA MEGYEI DIÁKOLIMPIA

2017. február 4.



I. korcsoport: „A” csapat: MEGYEI BAJNOKOK!



1. Kovács Kata 2.c

2. Gyűrűsi Zsófia 3.a

3. Hajas Dóra 1.b

4. Kovács Réka 3.b

5. Nagy Csenge 3.b

6. Sain Jázmin 2.a


I. korcsoport „B” csapat: BRONZÉRMESEK!



1. Molnár Enikő 2.c

2. Rácz Rebeka 1.a

3. Vitéz Viola 1.a

4. Horváth Anna Flóra 1.a

5. Bagó Luca 1.a

6. Szabó Kata 1.b

7. Bagó Sára 3.c


Egyéni összetett:

Kovács Kata 1.helyezett + minden szeren is bajnok lett!

Gyűrűsi Zsófia 2. helyezett

Hajas Dóra 4.helyezett

Kovács Réka 6. helyezett



II. korcsoport: EZÜSTÉRMESEK!



1. Fehér Szonja 4.b

2. Szombathelyi Rebeka 4.c

3. Ihász Boróka 3.c

4. Mátyás Dóra 3.b

5. Géczi Zsófia 3.b

6. Mátyás Borbála 3.c

7. Bogdány Dóra 3.c

8. Deli Nóra 3.b


Egyéni összetett:

Fehér Szonja 2. helyezett

Szombathelyi Rebeka 4. helyezett

Ihász Boróka 5. helyezett


IV. korcsoport: EZÜSTÉRMESEK!



1. Horváth Fanni 7.c

2. Kovács Piroska 5.a

3. Schmid Réka 5.c

4. Máthé Melinda 5.b

5. Józsa Kata 5.c

6. Horváth Zita 5.b


Egyéni összetett:

Kovács Piroska 3.helyezett

Horváth Fanni 6.

helyezett



Minden korosztályban számos szerenkénti dobogós hely is született!



KÉPEK-->


Gratulálunk!





"Szépen magyarul..."





Jól szerepeltek felsőtagozatos diákjaink a városi szépkiejtési versenyeken.



- "Kazinczy" Szép Magyar Beszéd verseny:


Czirák Viktória 7.c

Stier Adrienn 7.c

Felkészítő tanáruk: Baksa Cecília

- "Fekete István" Szépkiejtési verseny:


Kovács Anna 6.b

Kiss Abigél Ibolya 7.b

Felkészítő tanáruk: Gregorits Viktória


Kiss Abigél Ibolya 7.b I. helyezést ért el!




Gratulálunk!





Labdarúgás Téli Kupa





Iskolánk tanulói:

Neskov Olivér 3.c

Neskov Milán 3.c

Káli zsombor 3.b


U10-es korosztályban csapatukkai


I. helyezést értek el.



Gratulálunk!




"Szép magyar beszéd"




Mándli Eszter


a Kazinczyról elnevezett "Szép magyar beszéd" versenyen


3. helyezést ért el.



Gratulálunk a szép eredményhez!



A 2. a díjazottjai:


A 3. b díjazottjai:


Holenda Barnabás matematikaverseny


A tavalyi év decemberében a Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpontban megrendezett Holenda Barnabás országos matematikaversenyen kiváló eredmények születtek:


2. osztály. egyéni:


5. Sárközi Pál      Felkészítő: Győr Németh Mária

9. Szarvas Botond Felkészítő: Németh Mária

10. Barinka Barnabás Etre Felkészítő: Németh Mária

11. Majsa Zóra Felkészítő: Németh Mária

12. Bencze Kata Felkészítő: Győr Müller Gábor

12. Szép Júlia Felkészítő: Győr Müller Gábor

14. Hegedüs Jázmin Felkészítő: Müller Gábor

16. Nezvald Réka Viktória Felkészítő: Müller Gábor

16. Smuk Lilien Felkészítő: Németh Mária

16. Szabó-Bakai Emily Felkészítő: Németh Mária

19. Kungli-Zsegora Levente Felkészítő: Müller Gábor

20. Bencze Gergő Felkészítő: Müller Gábor

21. Mikl Norman Felkészítő: Müller Gábor

22. Kelemen Tímea Felkészítő: Németh Mária

23. Bóka-Ferenczy Levente Felkészítő: Müller Gábor

24. Gyurós Arnold Felkészítő: Müller Gábor

25. Deli Péter Felkészítő: Müller Gábor

25. Györkös Flóra Felkészítő: Müller Gábor


2. o. csapat: 7. hely




3.osztály egyéni:


6. Mátyás Dóra Felkészítő: Keszeiné Csonka Ildikó

7. Kocsis Előd Felkészítő: Keszeiné Csonka Ildikó

8. Géczi Zsófia Felkészítő: Keszeiné Csonka Ildikó

11. Laki Máté Felkészítő: Bohunka Zsuzsanna

13. Storcz Erik Felkészítő: Keszeiné Csonka Ildikó

15. Takács Éva Felkészítő: Halász Eszter

16. Béres Zita Felkészítő: Bohunka Zsuzsanna

16. Venesz Hanna Felkészítő: Bohunka Zsuzsanna

17. Ábrahám Patrik Felkészítő: Bohunka Zsuzsanna

17. Mészáros Viktória Felkészítő: Keszeiné Csonka Ildikó


3. o. csapat: 4. hely



4. osztály egyéni:


8. Bólya Soma Felkészítő: Győr Pertl Anna

10. Fehér Samu Felkészítő: Vargáné Simonits Emőke

11. Harnisch Zoltán Felkészítő: Pertl Anna

11. Papp Zsombor Felkészítő: Lakics Hilda

12. Almási Márton Felkészítő: Vargáné Simonits Emőke

14. Fehér Szonja Felkészítő: Vargáné Simonits Emőke

14. Pákozdi Levente Felkészítő: Lakics Hilda

14. Vajda Luca Felkészítő: Lakics Hilda

16. Kalmár Kristóf Felkészítő: Vargáné Simonits Emőke

18. Gombos Bálint Felkészítő: Pertl Anna

19. Szabó-Szegedi Vilmos Felkészítő: Vargáné Simonits Emőke

23. Popdan Lénárd Felkészítő: Lakics Hilda


4. o. csapat: 14. hely


Gratulálunk!


Az alsós versmondó verseny helyezettjei


1-2. osztály:

I. helyezettek:

Püspök Eszter 1.b

Horváth Bogárka 2.b


II. helyezett:

Horváth Anna Flóra 1.a


III. helyezettek:

Arany-Kovács Panna 1.b

Nezvald Réka Viktória 2.b


3-4. osztály:

I. helyezett:

Tóth Noémi 4.a


II. helyezettek:

Fontos Zoé 3.a

Hérincs Evelin 4.a


III. helyezett:

Varga Veronika 4.c


Gratulálunk!




Kötélugró bajnokság


Eredmények:


Páros versenyszámban:

Mini korcsoport: 6.hely Zsoldos Lili & Horváth Liza


Gyermek korcsoport: 6.hely Vajda Luca & Szabó Laura


Serdülő korcsoport: 4.hely Nagy Míra & Nagy Beáta

2.hely Dőry Kincső & Zsoldos Dalma


Formáció versenyszámban:

Gyermek korcsoport: 2.hely Décsi Réka&Vajda Luca&Szabó Laura&Tűz Tamara


Serdülő korcsoport: 3.hely Dőry Kincső&Nagy Míra&Nagy Beáta&Zsoldos Dalma


Valamint felléptünk a CMB CARGO UNI Győr női korárlabda csapat Euroliga mérkőzésein is!


KÉPEK-->



Gratulálunk!




Bolya Anyanyelvi Csapatverseny


Kiváló szereplés a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen!


November 11-én 116 csapatban közel 500 tanuló vett részt a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulóján, melynek a korábbi évekhez hasonlóan az idén is iskolánk adott otthont.

A nádorvárosis diákokat 128 tanuló képviselte a rangos megmérettetésen, bizonyítva a verseny fő üzenetét: együtt munkálkodni jó.


Az alábbi szép eredmények születtek:


2. helyezés:

Cserpák Róbert, Gergely Bálint, Hősi Rajmund, Hujber Levente 8. b osztályos tanulók


Felkészítő tanáruk: Gregorits Viktória


5. helyezés:

Fehér Samu, Fehér Szonja, Laki Rebeka, Peterka Balázs 4. b osztályos tanulók


Felkészítő tanáruk: Vargáné Simonits Emőke


6. helyezés:

Csiba Maja, Erdélyi Júlia, Molnár Judit, Tóth Noémi 4. a osztályos tanulók


Felkészítő tanáruk: Pertl Anna


Horváth Barna, Horváth Benedek, Kereszty Bálint, Nagy Patrik 8.a osztályos tanulók


Felkészítő tanáruk: Pap Adrienn


Gratulálunk!




Matematika


A Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnázium Kapcsolatépítő matematika csapatversenyén


II. helyezést


ért el


Horváth Benedek

Horváth Barna

Nagy Patrik


8.a osztályos tanulókból álló csapat.


Felkészítő tanár: Kovacsics Berta


Gratulálunk!




Torna


Iskolánk 1. b osztályos tanulója,


Kovács Péter


a 2016. november 6-án Budapesten megrendezett FRADI KUPA 2016 - Országos Tornaversenyen Gyermek kezdő kategóriában


Bronzérmet szerzett.


Gratulálunk!




Úszás


Iskolánk 3. b osztályos tanulója,


Deli Nóra


a 2016. október 22-23-án megrendezett V. Dr. Dobai Gyula Úszó Emlékversenyen 100m lány pille és 50m lány hát versenyszámokban


VI. helyezést ért el.


Gratulálunk!





Gokart


Sóvári Máté 5.c osztályos tanuló


2016. 09. 12-én a Győrújbaráton rendezett Gokart Bajnokság IV. fordulójában serdülő kategóriában


III. helyezést ért el.


Gratulálunk!




Kajak Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság


Erdélyi Júlia 4.a osztályos tanuló


július 31-én a Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokságon a 10-11 éves korosztályban MK (mini kajak) 4*300m-es váltóban


magyar bajnok lett.


Gratulálunk!





A Regös Táncműhely eredményeiről 2015/16-os tanévben



Nyelvmester országos levelező csapatverseny


Horváth Benedek, Nagy Patrik és Varga Roland


7.a osztályos tanulók a Nyelvmester országos levelező csapatversenyen 7-8. osztályos kategóriában


1. helyezést


értek el.


Gratulálunk a szép eredményhez!




Magyar Tornaszövetség I. o. Csapatbajnoksága


Novák Márton 4. c osztályos tanuló a 2016. évi Fiú Serdülő I. o. CSB. 1. fordulóján kiemelkedő teljesítményével egy arany és egy ezüstérmet szerzett..


Gratulálunk!




A Regös Táncműhely eredményeiről 2015/16-os tanévben



A Táncműhely 6 csoportja, közel 150 táncos, az idei tanévben is számos versenyen szerepelt kimagasló eredménnyel.




Márciusban került megrendezésre az Országos Tanulmányi Verseny. A 3 évente megrendezésre kerülő országos szintű rendezvény 30 döntőbe jutott csoportja között szerepelt a Rege és Borica tánccsoport is.






Szólistáink közül ismét sokan jeleskedtek a Sopronban megrendezésre kerülő Országos Gyermek Szólótáncversenyen, ahol 2 nap alatt 3 kategóriában több száz szólista táncos mérettette meg magát az országosan elismert szakmai zsűri előtt. 30 induló táncosunk közül 10-en díjazottak lettek. Iskolánk tanulói közül:


Gyertyás Csaba – Figurás díjas táncos

Maruzsán Borisz – Különdíj

Sárközi Zsófia – Aranykeszkenő díj

Hadarits Fanni – Különdíj





4 csoporttal vettünk részt a Bükön megrendezésre kerülő Szivárvány Gyermek Néptáncfesztivál és Regionális Minősítő Fesztiválon, ahol a régió 24 gyermekcsoportja mutatkozott be. A Fesztiválon a Rege, Kisborica, Köcöle csoportjaink EZÜST, a Borica csoport ARANY minősítést szerzett.






Tatabányán is jártunk a VI. alkalommal megrendezett Forgórózsa Fesztiválon, ahol a Népművészeti Ki Mit Tudon a Kisborica és Köcöle csoportok léptek fel.

A két napos rendezvényen számos csoport mutatta be koreográfiáját, amik közül a Kisborica: „Kicsi vagyok én” – Dél-alföldi táncok című produkciója ARANY minősítést szerzett, míg a Köcöle: Sárközi gyermeklakodalmas koreográfiája KIEMELT ARANY minősítést kapott a zsűritől.







A fellépések sora még nem ért véget, ugyanis a Borica tánccsoport valamint 2 szólista pár – Krizsák Gergő és Hadarits Fanni; Zugmann Árpád és Sárközi Zsófia – bejutottak a „Fölszállott a páva” televíziós népzenei és néptánc tehetségkutató verseny területi válogatójára.

GRATULÁLUNK A CSOPORTOKNAK A SZÉP EREDMÉNYEKÉRT!




A Regös Táncműhely csoportjai: Ovis csoport, Kisköcöle (1. évfolyam), Köcöle (2-3. évf.), Kisborica (4-5. évf.), Borica (6-7 évf.), Rege (ifjúsági csoport), Regös Táncegyüttes (felnőtt)

Oktatók: Vrábel-Vehrer Krisztina, Iván Orsolya, Vrábel János, Schofhauser Gerda




"Radnóti koszorúja"



Iskolánk 7.c osztályos tanulói közös versmondással emlékeztek meg Radnóti Miklósról.

A megemlékezésről egy nagyon szép kisfilmet készítettek, amely a Győri Radnóti Miklós Általános Iskola "Radnóti koszorúja" című pályázatán


1. helyezést nyert.


Az osztály egy érdekes társasjátékot és oklevelet kapott az ünnepélyes díjkiosztón.

 

A közös munkához és az eredményhez gratulálunk!





Kalmár László Megyei Matematika verseny



Józsa Kata és Maruzsán Borisz 4.c osztályos tanulóink


a Kalmár László Megyei Matematika versenyen


5. helyezést értek el.


Józsa Kata emellett még a Talentum Műhely matematika tehetség mérésén is 5. helyezést ért el.


Gratulálunk!




Somogyi Márta 1. c osztályos tanuló


a Móricz Zsigmond környezetvédelmi rajzpályázaton


3. helyezést ért el.




Fekete Szabolcs ( 1. c)


a Gárdonyi Géza Általános Iskola Országos Logikaversenyén az 1-2.évfolyamosok összevont győri döntőjében a


13. helyezést szerezte meg. Nagyon büszkék vagyunk rá, mert csak 2. osztályosok előzték meg.




Czelter Ruben (1.c)


Az ETO iskolai Futsal bajnokságán csapatával


első helyezettek lettek.





Kovács Kata (1.c)


az iskolai tornászcsapat tagja


egyéniben aranyérmet nyert.



Gratulálunk!





dr. Barsi Ernő népdaléneklési minősítő verseny megyei döntő


Április 22-én rendezték meg Győrben a Barsi Ernő népdaléneklési minősítő verseny megyei döntőjét.


Iskolánk kimagasló eredményeket ért el három kategóriában.


Akikre büszkék lehetünk:


Szóló ének I. kategória:


Babos Luca 4.c

ARANY minősítés


Kisegyüttes I. kategória:


KÖCÖLE Énekegyüttes

KIEMELT ARANY minősítés


Énekegyüttes II. kategória:


KIS GERLICE Énekegyüttes

EZÜSTminősítés


Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítő tanáraiknak Vrábel-Vehrer Krisztinának, Gaál Ferenc Szabolcsnak és Gyökér Krisztinának!




Váci Informatikai Verseny


A Váci Művészeti Napok keretében megrendezett városi informatikai versenyen


Takács Anita 8.c osztályos tanulónk

I. helyezést ért el.


Felkészítő tanár: Nagy Anikó


Gratulálunk a szép eredményhez!





Éneklő Ifjúság Hangverseny


Az évről évre megrendezésre kerülő Éneklő Ifjúság hangversenyen iskolánk CANTILENA kórusa mindig szép eredményt ért el.

Ebben a tanévben április 20-án került sor a megmérettetésre.


Kimagasló teljesítményüket a zsűri ARANY DIPLOMÁVAL jutalmazta.


Szívből gratulálunk a gyerekeknek és felkészítő tanáruknak, Gyökér Krisztina tanárnőnek.









dr. Barsi Ernő népdaléneklési minősítő verseny


Az idei tanévben is megrendezésre került a dr. Barsi Ernőről elnevezett népdaléneklési minősítő verseny területi döntője a Révai Gimnáziumban.

 Iskolánkat négy kategóriában egy-egy fő és egy-egy csoport képviselte.


A kimagasló produkciókat a zsűri arany minősítésekkel jutalmazta és továbbküldte a megyei versenyre.


A felkészítő tanároknak és tanítványainak gratulálunk!






Ifjú fizikusok találkozója


Péren az ifjú fizikusok találkozóján


Vadász Levente 8 a osztályos tanuló


ELSŐ helyezést ért el


Öveges-kísérletek elemzésében.


Különdíjat kapott, a Mobilis tiszteletbeli demonstrátorának  választotta. Tesla tekercset készített, annak működését mutatta be, magyarázta el a versenyen.






Ifjú fifikusok csapatversenye



Péren az ifjú fifikusok csapatversenyén iskolánk csapata


IV. helyezett lett.


A csapat tagjai:

Dóka Ármin 8.c

Horváth Benedek 7.a

Zugmann Árpád 7.c osztályos tanulók


Felkészítő tanár: Kovacsics Berta


Gratulálunk az eredményekhez!




Alkotni jó!


A Váczi Művészeti napok keretein belül meghirdetett „Alkotni jó!” pályázat díjazottjai:


Különdíjat kapott a FARM kompozíció

Alkotói: Novák Anna 8.a, Schwéger Tímea 8.a, Tót Maja5.a,

Kiss Boglárka 4.a, Remetei Eszter 5.c, Schwégwr Alíz 3.a


5-8.osztály szabadon választott kategóriában : 1 hely Stier Adrienn 6.c


1-4.osztály szabadon választott kategóriában 2. hely Schwéger Alíz 3.a


Gyöngy kategóriában: 3. hely Smuk Maja 5.a, Smuk Dorka 7.c


Felkészítő tanár: Barabás Renáta

Gratulálunk a díjazottaknak!

A galériában megtekinthetők az alkotók és alkotásaik, akik neveztek a versenyre!




VERSÜNNEP


„A vers az, amit mondani kell.”



Kányádi Sándor gondolata szolgált mottóként április 19-én a felső tagozatosok számára rendezett versmondó délutánon. A Költészet Napjához kapcsolódó programon 25 tanuló szerepelt mai és klasszikus költők verseivel. A zsűri tizenegy díjjal értékelte a szebbnél szebb produkciókat.


A versmondó verseny eredményei:


Nívó – díj Taktus – díj
Kovács Anna 5.b Horváth Anna Katica 6.a
Jóföldi Máté 7.c Deák Lilien 6.a
Pódium – díj Mochlár Virág 7.c
Kalmár Tekla 6.c Remetei Dóra 8.a
Smuk Dorka 7.c Fricska – díj
Szívhang – díj Domonkos Petra 6.b
Oláh Boglárka 6.b Gógyi - díj
Varga Laura 6.c Remetei Eszter 8.a
Lukács Zsófia 8.c Szív - díj
Szivárvány – díj Ludván Petra 5.b
Radics Réka 5.c Hahota - díj
Árki Lili Luca 6.c Smuk Maja 5.a
Derű – díj Süle Zalán 7.c
Hursán Réka 5.b Karakter – díj
Holy Veronika 6.a Kun Marcell 7.b
Szűz Virág 6.a
Nagy Tamara 6.a
Schebek – Most Virág Anna 6.c
Karcagi – Mészáros Ágnes 7.b


Gratulálunk a résztvevőknek!




Gy-M-S megyei lovas gyermek ügyességi verseny


A Gy-M-S megyei lovas gyermek ügyességi versenyen 48 induló közül



Tóth Balázs 4.c osztályos tanulónk


Ugratás 70-80 cm-en számban 2. helyezést,

Ugratás 80-90 cm-en számban szintén 2. helyezést ért el.


Gratulálunk!




Megyei Alapműveleti Matematikaverseny


A Kölcsey Ferenc Általános Iskolában rendezett Megyei Alapműveleti Matematikaversenyen



Józsa Kata 4.c osztályos tanulónk


4. helyezést ért el.


Gratulálunk!




Váci Művészeti Napok


A Váci Művészeti Napok keretében meghirdetett költészeti versenyen


Bíró Rita 8.a osztályos tanulónk

szép versével


2. helyezést ért el.



Gratulálunk!




Oxford megyei angol nyelvi verseny


5. osztály


2. helyezett Dőry Kincső

4. helyezett Hősi Rajmund

5. helyezett Nagy Míra

6. helyezett Hegedűs Szonja

9. helyezett Nagy Beáta


8. osztály


2. helyezett Lőrincz Gergely


Felkészítő: Nagyné Farkas Nikoletta


Gratulálunk!



Torna országos elődöntő Szombathelyen




15 csapatból

I. kcs. 6. hely

II. kcs. 6. hely


I. korcsoportban

Kovács Kata egyéni összetettben 10. helyezett közel 70 versenyzőből


II. korcsoportban

Fehér Szonja egyéni összetettben 6. helyezett,

Kovács Piroska 7. helyezett 80 versenyzőből!


A csapat tagjai:


1-2. osztályosok I. korcsoport:

Géczi Zsófia 2.b

Mátyás Dóra 2.b

Mátyás Borbála 2.c

Gyűrűsi Zsófia 2.a

Kovács Kata 1.c


3-4. osztályosok II. korcsoport:

Szombathelyi Rebeka 3.c

Fehér Szonja 3.b

Józsa Kata 4.c

Kovács Piroska 4.a

Schmid Réka 4.c

Varga Veronika 3.c


Képek-->




Torna városi bajnokság Kismegyer, március 5.



Egyéni összetett bajnok Kovács Piroska (II.korcsoportban) és


3. helyezett Kovács Kata (az I. korcsoportban)!



Városi bajnok lett az I. és II. korosztályos csapatunk is!


A csapat tagjai:


1-2. osztályosok I. korcsoport:

Bogdány Dorottya 2.c

Ihász Boróka 2.c

Géczi Zsófia 2.b

Mátyás Dóra 2.b

Mátyás Borbála 2.c

Kovács Kata 1.c


3-4. osztályosok II. korcsoport:

Horváth Zita 4.b

Szombathelyi Rebeka 3.c

Fehér Szonja 3.b

Józsa Kata 4.c

Kovács Piroska 4.a

Schmid Réka 4.c


5-8. osztályosok III-IV. korcsoport 4. helyezés:


Horváth Fanni 6.c

Fekete Luca 5.c

Nagy Bogáta 5.a

Vörös Dorina 5.a


Gratulálunk!



XLVI. Szimultán Kupa


A XLVI. Szimultán Kupa Rapid Sakkversenyen B csoportban


Tomasovszky Máté 4.c osztályos tanulónk


I. helyezést ért el.



Gratulálunk!




Zrínyi Ilona Matematikaverseny



A Zrínyi Ilona Matematikaversenyen


Fehér Samu 3.b osztályos tanulónk 2. helyezést, 


Tomasovszky Máté 4.c osztályos tanulónk 8. helyezést


ért el.


Gratulálunk!




Városi Német Szépkiejtési Verseny



A Városi Német Szépkiejtési Versenyen sikeresen szerepelt:


Boczkó Botond 5.a osztály II.

Demény Luca 5.a osztály IV.

Bácsi Miklós 5.a osztály IV.

Németh Bence 5.c osztály V.

Tóth Dániel 4.b osztály IV.




Felkészítő tanáruk: Szabó Erika


Gratulálunk!




"Szépen szóló..."



Az iskolánkban, 2016. március 9-én rendezett "Szépen szóló..." városi szépkiejtési versenyen


Molnár Judit 3. osztályos tanulónk


1. helyezést ért el.


Felkészítő tanár: Pertl Anna



Gratulálunk!




VI. Győr SCITEC SWIM CUP

2016. március 2-5.





Szőke Ágnes 4.c osztályos tanuló a győri SCITEC úszóversenyen 9 számban indult és 6-ban érmet nyert.


50 mell 2.,

100 pillangó 2.,

200 vegyes 2.,

200 mell 3.,

500 pillangó 3.,

100 mell 2. helyezés.


Gratulálunk, büszkék vagyunk rád!





Városi Szövegértési Verseny


A Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskolában szervezett szövegértési versenyen


Kispál Anna 6.b osztályos tanuló 1. helyezést,


Harangozó Jázmin 6.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el.


Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáraiknak, Gregorits Viktóriának és Baksa Cecíliának!





Vakegér internetes vaktérképes verseny


Iskolánk két tanulója,


Bajusz Tamás és Peczár Zétény


a rövidre szabott felkészülés ellenére kiválóan helytállt a megyei Vakegér internetes versenyen.


Intézményünk jó hírét a népes mezőnyben elért 12. és 15. helyezéssel öregbítették.


Gratulálunk!




Petőfi és kora



A Győri Ménfőcsanaki Általános Iskola által szervezett Petőfi és kora vetélkedőn iskolánk 5-6. osztályos csapata


3. helyezést


ért el.


A csapat tagjai_


Boczkó Botond 5.a

Szilágyi Szófia 5.b

Kalmár Tekla Gizella 6.c

Mikl Marcell 6.c


A versenyzőknak és felkészítő tanáraiknak, Gregorits Viktóriának és Baksa Cecíliának gratulálunk!





49. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja



2016. 03. 02-án a 49. Ifjú Muzsikusok Fesztiválján a Richter János házi fafúvós versenyen elért eredményeink fuvolán:


I. korcsoport


Brázik Dorina 4.o. arany fokozat

Dőry Kincső 5. o. arany fokozat

Kondor Emese 4. o. ezüst fokozat

Kiss Boglárka 4. o. bronz fokozat.


III. korcsoport


Sárközi Zsófia 7. o. NÍVÓ I. fokozat


Tanár: Lizán Katalin


Gratulálunk!


49. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja



Február 24-én a Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola 49. Ifjú Muzsikusok Fesztiválján elért eredmények:


Béres Petra (4.b) Ezüst fokozat

Szücs Zsófia (5.a) Arany fokozat

Hillier Jázmin Johanna (5.a) Ezüst fokozat

Dráfi Penelopé (6.c) Ezüst fokozat

Gergely Bálint Máté (7.b) Ezüst fokozat


Felkészítő tanáruk: Simon Lívia

Gratulálunk!


Olvass és alkoss! Országos levelezős olvasási verseny


Az Olvass és alkoss! Országos levelezős olvasási versenyen korcsoportonként az első három helyezett - rangsorolás nélkül - jutalomkönyvet kap.


Mesterházy Boglárka 7.a osztályos tanuló már második éven került be az országos első háromba a pályaművével!



Gratulálunk neki!











49. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja



Február 24-én a Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola 49. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja keretében rendezett Hermann László házi vonósversenyen


Maruzsán Borisz ARANY fokozatot ért el.


Felkészítő tanára: Szabó Emese


Gratulálunk!










49. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja



Február 24-én a Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola 49. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja keretében rendezett Nagy Zoltán házi zongoraversenyen


Tomasovszky Máté EZÜST fokozatot ért el.


Felkészítő tanára: Pálné Rácz Edina


Gratulálunk!



49. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja



Február 24-én a Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola 49. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja keretében rendezett Hermann László házi vonósversenyen a következő eredményeket értük el:


Oravecz Rebeka ARANY,


Zsoldos Dalma ARANY,


Józsa Kata ARANY (Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, 4.c),


Mesterházy Boglárka EZÜST (Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, 7.a),


Nagy Emese EZÜST fokozat!



Gratulálunk!













XXII. Győri Furulyafesztivál


A 4. évfolyamos tanulók a 4.c és 4.b osztályból örömmel, sikeresen vettek részt a XXIII. Furulyafesztiválon a zsinagógában.


Gratulálunk!





Úszó diákolimpia


A városunkban szerdán rendezett Úszó Diákolimpián iskolánk tanulója,


Deli Nóra 2. b

 korcsoportjában


2-3. helyezést ért el.


Gratulálunk!




Bálint napi vers- és prózamondó verseny



A Dr. Kovács Pál Megyei Könyvtár József Attila Művelődési Háza által meghirdetett

Bálint napi vers- és prózamondó versenyén


Remetei Eszter 5.c osztályos tanulónk


I. kategóriában


Különdíjat ért el.


Gratulálunk!




Szép siker a Városi Szépkiejtési Versenyen!



A Fekete Istvánról elnevezett versenyen


Takács Dominika 6. b osztályos tanulónk


az 5-6.évfolyamosok korcsoportjában


I. helyezést ért el.


Felkészítő tanára: Gregorits Viktória


Gratulálunk a kiváló eredményhez!




Komáromi Foci Kupa



A január 9-én Ácson rendezett Komáromi Kupán a Győri DAC színeiben


Káli Zsombor 2. b osztályos,

Neskov Olivér és Neskov Milán 2. c. osztályos tanulónik


1. helyezést értek el.


Gratulálunk!




Úszás Győri Open



A december 16-18. körött a Győri Sportuszodában rendezett Győri Open úszóversenyen


Deli Nóra 2. b osztályos tanulónk

Aranyjelvényes szintet úszott.





Gratulálunk!



Kosárlabda a B33 megyei döntő



Az iskola 7-8 osztályos fiú kosárlabda csapata a B33 megyei döntőn szerepelt.

11 csapatból, több soproni iskolát is megelőzve, a második helyezést szerezte meg.

Így a fiúk a területi versenyen képviselik iskolánkat. Cél az országos döntőbe jutás.


A csapat tagjai:


Dallos Márton 8.a

Jóföldi Máté 7.c

Kiss Levente 8.b

Kovács Dániel 8.a



Gratulálunk!





Főnix Gold Teremfoci Torna



Iskolánk két tanulója,



Lányi Bence (4/c) és Tóth Dániel (4/b)


2015. december 13-án az ETO FC Győr U11-es csapatának játékosaiként Székesfehérváron, a Főnix Gold FC által rendezett, 18 csapatos, szinvonalas teremfoci tornán


1. helyezést értek el.



Gratulálunk!





TORNA MEGYEI DIÁKOLIMPIA

(Győrújbarát, Sportcsarnok december 12-én) eredmények:




I. korcsoport (1-2. oszt.): megyei bajnok lett!


A bajnok csapat tagjai ("A"):


Kovács Kata 1.c
Bogdány Dorottya 2.c
Ihász Boróka 2.c
Mátyás Dóra 2.b
Deli Nóra 2.b
Géczi Zsófia 2.b


A "B" csapat pedig bronzérmes lett tagjai:


Gyűrűsi Zsófia 2.a
Mátyás Borbála 2.c
Kovács Réka 2.b
Nagy Csenge 2.b


Egyéni összetettben I. korcsoportban:


bajnok lett
Kovács Kata 1.c
III. helyezett: Mátyás Dóra 2.b
V. hely: Mátyás Borbála 2.c
VI. hely: Gyűrűsi Zsófia 2.a

II. korcsoportban (3-4. oszt.) is bajnokok lettek a nádoros tornászok!


A csapat tagjai ("A"):


Kovács Piroska 4.a
Fehér Szonja 3.b
Máthé Melinda 4.b
Schmid Réka 4.c
Józsa Kata 4.c
Szombathelyi Rebeka 3.c


"B" csapatunk a II. korcsoportban IV. helyen végzett.


A csapat tagjai:


Horváth Zita 4.b
Gódor Emese 4.c
Tóth Emma 3.c
Pálfi Boglárka 3.c
Varga Veronika 3.c


II. korcsoport egyéni összetettben is iskolánk tornásza állhatott a dobogó legtetejére:


Kovács Piroska 4.a
IV. helyen Schmid Réka 4.c
V. helyen pedig Fehér Szonja 3.b végzett.


A nagyoknál, a III.-IV. korcsoportban (5-8. oszt.) iskolánk a IV. helyet szerezte meg.


A csapat tagjai:


Horváth Fanni 6.c

Fekete Luca 5.c

Keresztes Regina 8.c

Vörös Dorina 5.a


Gratulálunk!



Iskolai versmondó verseny






Az iskolánkban 2015. november 24-én megrendezett versmondó verseny helyezettjei:


1-2. osztály:

I. Gosztola Linda 2. a

II. Venesz Hanna Zsófia 2. a

III. Krizsák Edina 1. c

3-4. osztály:

I. Pálfi Boglárka 3. c

II. Bénes Petra 4. b

Püspök Hanna 3. c

III. Tóth Noémi 3.a



Gratulálunk mindenkinek, aki vállalta a megmérettetést!


E-Kart Ring serdülő verseny








A Győrújbaráton, 2015. november 26-án megrendezett, E-Kart Ring serdülő versenyen


Sóvári Máté 4. c osztályos  tanulónk

V. helyezést ,


Szabó Áron 2. b osztályos tanulónk

IX. helyezést ért el.



Gratulálunk!










Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny




A Bolyai Anyanyelvi csapatverseny megyei fordulójában nagyszerű eredményeket értek el diákjaink.

A helyezések a következők:


4. évfolyam 1. helyezés:


Hódy Anna 4. c

Józsa Kata 4. c

Bencze Sára 4. c

Maruzsán Borisz 4. c



Felkészítő tanár: dr. Révai-Radicsné Kővári Márta


7. évfolyam 1. helyezés:


Cserpák Róbert 7. b

Gergely Bálint 7. b

Hősi Rezső 7. b

Hujber Levente 7. b


Felkészítő tanár: Gregorits Viktória


8. évfolyam 5. helyezés:


Horváth Regina 8. c

Hutvágner Regina 8. c

Keresztes Regina 8. c

Péntek Dóra 8. c


Felkészítő tanár: Baksa Cecília



Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak!





Veszprém Megyei Úszósuli Körverseny I. forduló






A Pápán, 2015. november 15-én megrendezett, Veszprém Megyei Úszósuli Körverseny I. fordulójában 50m leány gyors versenyszámban


Deli Nóra 2. b osztályos tanulónk


ranglistás idő helyezést ért el.



Gratulálunk!




BOZSIK Iskolai Focitorna


Lezajlott a Bozsik focitorna őszi fordulója.

Tanulóink remek teljesítményt nyújtottak. Az első korcsoportban a kezdő mérkőzés megilletődöttsége után magára talált a csapat és lehengerlő teljesítménnyel gyűrte le a következő ellenfeleket.

A második korcsoportban még kezdeti nehézségek sem léptek fel. Gála játékkal mindenkit legyőztek játékosaink.


I. korcsoport:


Nádor - Kölcsey 0:4

Petőfi - Nádor 1:6

Fekete - Nádor 0:2

Kodály - Nádor: 0:4


Neskov Olivér

Neskov Milán

Káli Zsombor

Storcz Erik

Győri Áron

Kocsis Előd


2. korcsoport:


Kölcsey - Nádor: 2:4

Petőfi - Nádor: 0:4

Gyárvárosi - Nádor: 1:5


Lányi Bence

Tóth Dani

Halmai Máté

Kiss Tamás

Bognár Gyula

Papp Zsombor

Zaveczki Dávid

Odnoga Péter




Gratulálunk!




XLII. SZIMULTÁN KUPA RAPID SAKKVERSENY






A XLII. SZIMULTÁN KUPA RAPID SAKKVERSENYEN B1 csoportban


Tomasovszky Máté 4.c osztályos tanulónk


1. helyezést ért el.



Gratulálunk!




Úszás





Szőke Ágnes 4. c osztályos tanuló


2 rangos nemzetközi úszóversenyen is részt vett a közelmúltban.


2015. október 17-18-án a  Claudius-Adria Kupa Nemzetközi Úszóversenyen,  Szombathelyen 100m mellen


2. helyezést,


2015. november 24-25-én a Dr. Dobai Gyula Úszó Emlékversenyen, Kecskeméten 50m mellen


3. helyezést ért el.



Gratulálunk!



Bolyai matematika csapatverseny


A Bolyai matematika csapatversenyen 10. helyezést szerzett iskolánk 4. b osztályos "sziporka" csapata:



Horváth Attila

Lévai Norbert

Zugmann Koppány

Kocsis Gréta




Gratulálunk!





"A mi világunk, a mi méltóságunk, a mi jövőnk"


"A mi világunk, a mi méltóságunk, a mi jövőnk" országos rajzpályázat díjazottjai:



Holy Veronika 6.a 2. helyezett


Csömegi Flóra 4.a Különdíj




A díjakat átadta Dr Mikola István államtitkár.





Gratulálunk!














Kiskutatók Éjszakája




A 7.c osztály tanulói



a Széchenyi István Egyetem szervezésében részt vettek a Kiskutatók Éjszakáján, ahol



2. helyezést értek el.


Gratulálunk!




Atlétika



Takács Gellért 7.c osztályos tanuló


A 2015. szeptember 10-13 között Prágában rendezett atlétika csapatversenyen a Győri Atlétika Klub csapatával összesítésben


1. helyezést ért el.



Gratulálunk!




Kajak



Horváth Abigél 8.b osztályos tanuló


2015. július hónapban kajak sportban az alábbi versenyeredményeket érte el:



- Vidék Bajnokság, U13, 4000 m páros 1. helyezett

- Vidék Bajnokság, U13, 3x200 m váltó, 1. helyezett

- Magyar Bajnokság, U13, 3x200 m váltó, 1. helyezett



Gratulálunk!




Informatika


Bercsényi & H- Multimédia Nemzetközi Regionális Informatika filmkészítő versenyén II. helyezést ért el.



Hadobás Martin 7.c




Bercsényi & H- Multimédia Nemzetközi Regionális Informatika csapatversenyen 12. helyezést értek el.



Keresztes Regina, Takács Anita 7.c



Felkészítő tanáruk: Nagy Anikó


Gratulálunk!




Bozsik Labdarúgó Torna



A hétvégén Győrújfalun rendezett Bozsik Labdarúgó tornán

iskolánk 1.b osztályos tanulója,


Németh Nándor


a Gyirmót csapatával

1. helyezést ért el.



Gratulálunk!



NICSI JUDO bajnokság



Szombaton rendezte meg a NICSI JUDO KLUB idei bajnokságát tornacsarnokunkban.


Iskolánk 1.b osztályos tanulója, Boczkó Csanád súlycsoportjában 3. helyezést ért el.


Gratulálunk!




2015. évi Fiú Serdülő i.o. Bp-V. tornabajnokság


Iskolánk 3.c osztályos tanulója,


Novák Márton




sikeresen szerepelt a 2015. évi Fiú Serdülő i.o. Bp-V. tornabajnokságon, ahol

ezüst és bronzérmet is szerzett.



Gratulálunk!




4. osztályos matematika szintfelmérő



Iskolánk 3.c osztályos tanulója,


Józsa Kata


a Talentum Műhely által szervezett


városi 4. osztályosmatematika szintfelmérőn 2. helyezést ért el.





Gratulálunk a szép eredményhez!




Kalmár László Országos Matematika Verseny



A Kalmár László Országos Matematika Verseny Győr-Moson-Sopron megyei döntőjén


Maruzsán Borisz 3.c osztályos tanulónk 2. helyezést,


Józsa Kata 3.c osztályos tanulónk 11. helyezést ért el.



Gratulálunk!



You must have Flash Player installed in order to see this player.


Éneklő Ifjúság Kórustalálkozó


Ebben az évben is sikeresen szerepelt iskolánk Cantilena kórusa az Éneklő Ifjúság Kórustalálkozón.


Április 23-án ARANY minősítéssel tértek haza.


Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítő tanáruknak, Gyökér Krisztina tanárnőnek.








Az alsós versmondóverseny eredményei



1-2. osztály


I. helyezett: Pálfi Boglárka 2.c

II. helyezett: Püspök Hanna 2.c

III. helyezett: Molnár-Nagy Máté 1.a


3-4. osztály


I. helyezett: Hursán Réka 4.b

II. helyezett: Varga Zsófia 3.c

III. helyezett: Varga Emília 4.c


Különdíjban részesült:


Boncsarovszky Laura

Szomszéd Máté



Gratulálunk minden versmondónak!



Fuvola eredmények

Gázserné Horváth Anna fuvolista növendékeinek idei versenyeredményei:


- Ifjú Muzsikusok Fesztiválja:

Házi Fafúvós Versenye Győr, 2015. 02. 19.


Nagy Beáta 4.a ARANY fokozat

Varga Emília 4.c ARANY fokozat

Stier Adrienn 5.c ARANY fokozat

Keszei Johanna 8.a NÍVÓDÍJ I. fokozat


-Ifjú Muzsikusok Fesztiválja:

Richter János Körzeti Fuvolaverseny Győr, 2015. 02. 26.


Keszei Johanna 8.a NÍVÓDÍJ I. fokozat


-Sistrum Területi Kamarazenei Verseny:

Szombathely, 2015. 02. 28.


Keszei Johanna 8.a NÍVÓDÍJ


-VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny:

Kaposvár, 2015. 03. 27. - 29.


Keszei Johanna 8.a III. helyezés


-Flantiada  Nemzetközi Fuvolaverseny

Pozsony, 2015. 05. 01-03.


Keszei Johanna I. helyezés


Gratulálunk!




2015 Atlétika városi versenyek



Április 21 II. korcsoportos Összetett Csapat bajnokság.
Helyszín Dózsa Atlétikai pálya


A II. korcsoport egyéni összetettben Kovács Ármin I. helyen végzett.
A II. korcsoportos fiú csapat 3. helyezést ért el
Csapattagok: Kovács Ármin, Varga Olivér, Milos Milán, Almási Dániel, Décsi Gergő, Kapitár Adrián
A II. korcsoportos lány csapat 8. helyen végzett
Csapattagok: Dőry Kincső, Gönczi Amanda, Varga Emília, Varga Laura, Vörös Dorina, Zsoldos Dalma

Április 22, 23 III. – IV. korcsoportos Összetett Csapat bajnokság.
A III. korcsoportos lány csapat 3. helyen végzett
Csapattagok: Bodor Kata, Horváth Anna Katica, Horváth Abigél, Csányi Liza, Reider Janka
A III. korcsoportos fiú csapat 3. helyen végzett
Csapattagok: Dallos Bence, Horváth Andorás, Nagy András, Jóföldi Máté, Steczina Máté, Takács Gellért
A IV korcsoportban mindent megtettek a minél jobb helyezésért.

április 27., 28., helyszín a Dózsa Atlétika pálya
III korcsoportban:     60m lány Horváth Anna Katica 4.helyen végzett
60 m fiú Takács Gellért 3. helyen végzett
magasugrásban Jóföldi Máté 4. helyezett
600 m Reider Janka 4. helyezett
távolugrásban Takács Gellért 3. helyezett

IV. korcsoport:         100m lány Laczik Zsófia 1. helyezett
távolugrásban Laczik Zsófia 3. helyezett
300 m Dallos Márton 3. helyezett
300 m Laczik Zsófia 3. helyezett
magasugrásban Szabó Robert 1. helyezett
Zugmann István 2. helyezett
4x100 váltó 3 helyezett Bakós Ágoston, Hadobás Martin, Décsi Gergő, Dallos Márton


Gratulálunk!


III. Győr Open Fina Kvalifikációs úszóverseny



Iskolánk 3.c osztályos tanulója,


Szőke Ágnes


a III. Győr Open Fina Kvalifikációs úszóversenyen delfin korosztályban


50m mellen 2.

200m mellen 2.

100m mellen 4. helyezést ért el.


Gratulálunk a szép eredményhez!





PC-Kismester Országos Informatikai Verseny döntő



A PC-Kismester Országos Informatikai Verseny döntőjében

Décsi Gergő 5.b osztályos tanulónk 8. helyezést ért el.


Felkészítő tanár: Nagy Anikó


Gratulálunk!
















Szivárvány Gyermek Néptáncfesztivál és Regionális Minősítő




Április 25-én a Regös Táncműhely Kisborica és Borica csoportja Bükön a Regionális Minősítő Fesztiválon mutatkozott be új koreográfiáival. A fesztiválon a régió 19 csoportja szerepelt, melyet háromtagú szakmai zsűri minősítéssel értékelt. A hosszúra nyúlt nap és az azt megelőző munka meghozta megérdemelt jutalmát. A Kisborica tánccsoport „Alszik a csősz?” – sárközi táncok koreográfiája EZÜST, a Borica tánccsoport „Szeret, nem szeret…” – című tyukodi koreográfiája pedig ARANY minősítést szerzett a fesztiválon.

Szeretettel gratulálunk a csoportoknak!


Felkészítő tanárok: Vrábel János, Iván Orsolya, Vrábel-Vehrer Krisztina, Fábián Szabolcs


Gratulálunk!











Péri Öveges Fizikaverseny





2015. április 24-én Péren az Öveges Iskola fizikaversenyén vettünk részt.


Eredmények:


Vadász Levente 7.a osztályos tanulónk


az Öveges kísérletek elemzésén


II. helyezést ért el.




Csapatunk az Ifjú Fizikusok Találkozóján III. helyezést ért el.


A csapat tagjai:


Kiss Csaba 8.b

Décsi Gábor 8.b

Platz Gábor 8.b


Felkészítő tanár: Kovacsics Berta


Gratulálunk!





Euro Examination



Dudás Attila 8.b osztályos tanulónk

államilag elismert Euro Examination angol nyelvű középfokú nyelvvizsgát tett.



Gratulálunk!






Oxford megyei német verseny


Az Oxford megyei német versenyen sikeresen szerepeltek tanulóink.



Péntek Dóra 7.c és

Schwéger Krisztina 7.c

7. helyezést értek el.


Dóka Ármin 7.c

3. helyezést ért el.


Németh Marcell 8.a

1. helyezést ért el.


Felkészítő tanáruk: Szabó Erika


Gratulálunk a szép eredményekhez!





Czuczor Gergely Nyelvművelő Verseny


A Kölcsey Ferenc Általános Iskolában megrendezett Czuczor Gergely Nyelvművelő Verseny megyei döntőjén



Gyertyás Róza 7.b osztályos tanulónk



IV. helyezést ért el.


Gratulálunk!






X. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny


A X. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny döntőjében iskolánk 4.b osztályos tanulója,



Kovács Ármin Krisztián


partnerével, Czinger Hanna Csillaggal


I. helyezést ért el.


Gratulálunk!


















Váci Művészeti Napok


A Váci Művészeti Napok keretében meghirdetett

"Alkotni jó"

versenyen elért eredmények:



Kovács Bettina 7.c osztály II. hely

Szurop Boglárka 6.c osztály III. hely

Molnár Kitti 6.b és Schwéger Tímea 7.a osztály I. hely


Novák Anna, Kis Adrienn és Schwéger Tímea 7.a osztály I. hely




Gratulálunk!








NYELV-ELEK anyanyelvi verseny



Iskolánk tanulói a Győri Tulipános Iskola által rendezett NYELV-ELEK anyanyelvi versenyen az alábbi helyezéseket érték el:



Kőműves Marcell 5.c osztály I. hely

Gyertyás Réka 5.b osztály III. hely

Horváth Dorottya 6.b osztály III. hely




Gratulálunk!





Oxford megyei angol nyelvi verseny



Eredmények:


Burkus Barnabás 2. helyezett

Lőrincz Gergő 3. helyezett

Kádár Soma 5. helyezett

Haiczinger Iván 8. helyezett


Felkészítő: Nagyné Farkas Nikoletta


Gratulálunk!




Kis Vakond Matematikaverseny



Takács András


iskolánk 3.c osztályos tanulója a Kis Vakond Matematikaversenyen


2. helyezést ért el.



Gratulálunk!




Nemzetközi kosárlabda torna Csehországban


Iskolánk tanulói,


Reider Janka 6.c

és

Várszegi Luca 5.c


a húsvéti szünetben a CMB Cargo Uni Győr női kosárlabda egyesület színeiben nemzetközi tornán vettek részt a csehországi Ostravában, ahol a


3. helyet


szerezték meg.


Gratulálunk!




Siker a Hevesy György Kémiaversenyen!




Az eredményes iskolai fordulóután, iskolánk 7. osztályos tanulói a megyei döntőn is sikeresen szerepeltek.


A 2015 március 28-án megrendezett megyei döntőn Gyertyás Róza (7.b) 3. helyezést, Horváth Regina (7.c) 12. helyezést ért el.

Róza -magas pontszámának köszönhetően- eséllyel indul az országos döntőn való részvételért.


Felkészítő tanár: Szabó-Kovács Kornélia








Gratulálunk!





Csecsemőgondozási háziverseny


Március 25-én lezajlotta a védőnőnk által szervezett csecsemőgondozási háziverseny a 6.c osztályos lányok körében.


Az első három helyezett képviselheti iskolánkat a városi versenyen, melyet a vöröskereszt szervez  április 15-én.


Helyezések:

I. Szép Evelin

II. Machlár Virág

III. Smuk Dorka


Gratulálunk!

KÉPEK-->



Az Internetes Vaktérképes Verseny döntősei


Az iskola négyfős csapata eredményesen szerepelt a „Vakegér” Internetes Vaktérképes Verseny döntőjében, Sopronban az Eötvös József Evangélikus Gimnáziumban.
A csapat tagjai, akikre büszkék lehetünk:


Horváth Regina
Hutvágner Regina
Schwéger Krisztina
Takács Anita



Felkészítő tanár: Walczerné Sebestyén Rita


Mindenki figyelmébe ajánljuk ezt  a szórakoztató, ugyanakkor a tanulást és a gyakorlást is elősegítő vaktérképes játékot, kortól függetlenül.

Gratulálunk nekik!




A Megyei Technika Versenyen


5. helyezést


ért el iskolánk lány csapata:


Novák Anna 7.a, Schwéger Tímea 7.a, Kiss Adrienn 7.a osztályos tanulók.



Gratulálunk!




Barsi ernő Megyei Népdaléneklési Verseny



2015. március 6-án rendezték meg Győrben a Barsi Ernőről elnevezett megyei népdaléneklési versenyt.


Ezen a versenyen II/II. kategóriában a


Kis Gerlice énekegyüttes


arany


minősítést kapott.


Gratulálunk a lányoknak és felkészítő tanáruknak: Gyökér Krisztina tanárnőnek.













A Cziráki Lajos

megyei komplex képzőművészeti verseny

megyei döntőjén, 7-8. évfolyamos kategóriában


iskolánk tanulója,



Bíró Rita


II. helyezést ért el.



Gratulálunk!





Kunszigeti Matematikai Rejtvényfejtő Verseny



Két forduló után a verseny döntőjébe a legjobb eredményt elérő gyerekek kerültek be:
Szomszéd Máté 4.b, Lőrincz Zsombor 4.a, Bodor Kata 5.a, Ludván Bálint 5.b, Szurop Lilla Boglárka 6.c, Szomszéd Réka 6.b, Hősi Rezső Rudolf 6.b, Lőrincz Koppány 6.a, Gyertyás Róza 7.b, Esztó Mirkó 7.a osztályos tanulók.



A döntőt Kunszigeten 2015. február 25-én rendezték meg. A megnyitón kiemelték a munkánkat, mert a mi iskolán diákjai jutottak legnagyobb számban a döntőbe.



Helyezettjeink:



4. évfolyam: Szomszéd Máté               3. hely


6. évfolyam: Szomszéd Réka               2. hely


                   Szurop Lilla Boglárka    4. hely


7. évfolyam: Esztó Mirkó                    1. hely


Felkészítő tanáraik: Janekné Marton Szilvia
Németh Mária
Kovacsics Berta
Szabó-Kovács Kornélia
Fekecsné Czidor Melinda







A kiemelkedő eredményekért gratulálunk!



Barsi Ernő Megyei Népdalénekési Fesztivál



Iskolánk 4 versenyszámmal készült a fesztivál területi fordulójára. A verseny lebonyolítására a 2015. február 20-án Révai Miklós Gimnáziumban került sor. Diákjaink szép eredményekkel büszkélkedhetnek.


Szóló kategória:

Stier Adrienn    5. c                      arany minősítés

Kárpáti Dorka   2. c                      ezüst minősítés


Énekegyüttes kategória:

Ripityom Énekegyüttes     3.a    ezüst minősítés

Kis Gerlice Énekegyüttes  5.b    arany minősítés  


A megyei fordulóra kategóriájának legjobb versenyzője, a Kis Gerlice Énekegyüttes jutott tovább.


Felkészítő tanáraik: Gyökér Krisztina
Fekecsné Czidor Melinda


Gratulálunk az eredményekhez!




A Zrínyi Ilona Matematikaversenyen


iskolánk 3.c osztályos tanulói:



Maruzsán Borisz 4. helyezést,

Tomasovszky Máté 9. helyezést


értek el.


Csapatot alkotva


Maruzsán Borisz

Tomasovszky Máté

Józsa Kata


2. helyezést értek el.



Gratulálunk a szép eredményhez!




A Kölcsey iskolában  megrendezett

XXXVIII. Szimultán Kupa sakkversenyen

iskolánk 3.c  osztályos tanulója,


Tomasovszky Máté


I. helyezést


ért el.



Gratulálunk!





2015. február 24-én megrendezésre került a Vakegér internetes vaktérképes verseny iskolai fordulója.


A versenyben az általános iskolai tananyag alapján, interneten keresztül, vaktérképen tették próbára ismereteiket a résztvevők.


A legeredményesebb első négy helyezett képviseli


a Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskolát a soproni döntőben:


Hutvágner Regina
Schwéger Krisztina
Horváth Regina
Takács Anita


Gratulálunk nekik és eredményes felkészülést kívánunk a döntőre!

A versenyen eredményesen szerepeltek névsorban a következők:
Bakos Ágoston 7.c, Csőre Ádám 8.b, Dóka Ármin 7.c, Erdélyi Tamás 8.a,
Keresztes Regina 7.c, Lukács Zsófia 7.c, Makrai Csaba 7.c, Takács Amira 7.c,
Tullner Péter 7.c, Ungár Bálint 7.c



Ha kedvet kaptál, tedd próbára Te is a tudásod!
Vakegér internetes program (http://vakeger.elte.hu)





Az Arany János Általános Iskolában rendezett

anyanyelvi versenyen


iskolánk 7.c  osztályos tanulója,


Dóka Ármin


I. helyezést,




az Arany-versmondó versenyen


Smuk Dorka


6.c osztályos tanuló


III. helyezést ért el.


Gratulálunk!




A Tollaslabda Diákolimpia

megyei fordulóján

iskolánk 8.b  osztályos tanulója,


Keszei András


II. helyezést,


a rákövetkező régiós fordulón


I. helyezést ért el.



Gratulálunk!




A Komáromban 2015. 02. 08-án megrendezett Téli Teremtorna Futballbajnokágon


iskolánk 1.c  osztályos tanulói,


Neskov Olivér és Neskov Milán


a Győri DAC csapatával



I. helyezést értek el.




Gratulálunk!




A Pannonhalmán 2015. 02. 08-án megrendezett Dávid és Góliát Korcsoportos teremfoci tornám


iskolánk 1. b osztályos tanulói,


Pongrácz Dániel és Kocsis Előd


a Győrladaméri Sasok csapatával


II. helyezést értek el.




Gratulálunk!





A kónyi DAC Kupán


iskolánk 1. b osztályos tanulója,


Káli Zsombor


csapatával

I. helyezést ért el.




Gratulálunk!




Iskolánk tanulói szép sikereket értel el a 2014. december 6-án megrendezett Holenda Barnabás Regionális Matematika-logikai Versenyen








Szomszéd Máté



A 2. évfolyam egyéni versenyében


Fehér Samu 2.b 5. helyezést ért el

Papp Zsombor 2.c 8.helyezést ért el

Pécsi Barnabás 2.c 9.helyezést ért el

Csapatot alkotva 4. helyezést értek el.


Felkészítő tanárok: Vargáné Simonits Emőke, Lakics Hilda


A 3. évfolyam egyéni versenyében


Bencze Sára 3.c 5. helyezést ért el

Józsa Kata 3.c 7. helyezést ért el

Takács András 3.c 11. helyezést ért el

Tomasovszky Máté 3.c 11. helyezést ért el

Csapatot alkotva 4. helyezést értek el.


Felkészítő tanár: Dr. Révai Radicsné Kővári Márta


A 4. évfolyam egyéni versenyében


Szomszéd Máté 4.b 2. helyezést ért el

Lőrincz Botond 4.a 6. helyezést ért el

Szabó-Szegedi Marcell 4.a 10. helyezést ért el

Csapatot alkotva 6. helyezést értek el


Felkészítő tanárok: Németh Mária, Pertl Anna



Gratulálunk a szép eredményhez!



A Győri Fekete István Általános Iskola

szépkiejtési versenyén 1. korcsoportban


iskolánk tanulója,


Takács Dominika


I. helyezést ért el.




Gratulálunk!




Ménfőcsanak Kupa


A Gyirmót FC játékosaként


Kovács Bence 1.b osztályos tanulónk


ismét 1. helyezést ért el.




Gratulálunk!



A Kanadai-Magyar Hokiklub


2015. 01. 25-én rendezett tornáján


Horváth Benedek tanulónk


aranyérmet szerzett.





Gratulálunk!




"Szép Magyar Beszéd"


A Kazinczyról elnevezett "Szép Magyar Beszéd" verseny területi fordulóján


Schebek-Most Virág 5.c osztályos tanulónk


2. helyezést,


Czirák Viktória 5.c osztályos tanulónk


5. helyezést ért el.




Gratulálunk a versenyzőknek!


ARHIVUM-->

Módosítás dátuma: 2017. december 01. péntek, 13:30