Útkövetés

Címlap Szülői értekezletek-fogadóórák

Iskolai élet


Szülői értekezletek - Fogadóórák Nyomtatás E-mail

Szülői értekezletek - fogadóórák




Szülői értekezletek:


November 22. szerda 16-17 szülői értekezlet 8. évfolyam
Február 6. kedd 16:30 1-4. évfolyam szülői értekezlet
Február 7. szerda 16:30 5-7. osztályosok szülői értekezlete



Fogadóórák:

November 21. kedd 16:30 1-4. évfolyam fogadóóra
November 22. szerda 16:30 5-7. évfolyam fogadóóra
November 22. szerda 17:00 8. évfolyam fogadóóra
Április 17. kedd 16:30 1-4. évfolyam fogadóóra
Április 18. szerda 16:30 5-8. évfolyam fogadóóra


Egyéni fogadóórák:

Bakó László Csütörtök
3. óra
Baksa Cecília Csütörtök 4. óra
Barabás Renáta Szerda 6. óra
Boda István Péntek
4. óra
Bognár Edit Csütörtök 2. óra
Bohunka Zsuzsanna Kedd 3. óra
Csepiné Korompai Andrea Hétfő 3. óra
Czidor Melinda Szerda 2. óra
dr. Dézsiné Máté Ildikó Kedd 3. óra
Eőri Edina Hétfő 2. óra
Gaál Ferenc Szabolcs Csütörtök 2. óra
Gregorits Viktória Hétfő 3. óra
Gyökér Krisztina Péntek 5. óra
Halász Eszter Csütörtök 3. óra
Horváth Gyöngyi Hétfő 3. óra
Horváth Zsuzsa Kedd
5. óra
Janekné Marton Szilvia Kedd 4. óra
Kertész Tamás Szerda
5. óra
Keszeiné Csonka Ildikó Hétfő 5. óra
Kissné Görög Zsuzsanna Hétfő
4. óra
Kovacsics Berta Kedd 4. óra
Lakics Hilda Szerda 2. óra
László Balázs Szerda 3. óra
Ludván Balázs Szerda 2. óra
Lukács Lilla Réka Hétfő
5. óra
Mártonné Jákli Zsanett Csütörtök 5. óra
Müller Gábor Kedd 3. óra
Nagy Anikó Csütörtök 2. óra
Nagy Ibolya Kedd 2. óra
Nagyné Farkas Nikolett Csütörtök 3. óra
Németh Mária Hétfő 3. óra
Panácz Attila Péntek
2. óra
Pap Adrienn Szerda 14:00-15:00
előzetes bejelentkezés alapján
Pappné Pór Mária Csütörtök 2. óra
Pántyáné Fazekas Vera Péntek 4. óra
Pártosné Szűcs Andrea Csütörtök 4. óra
Pertl Anna Kedd 5. óra
Rakusz Fanni Szerda 6. óra
Reider Szilvia Hétfő 14:00-15:00
előzetes bejelentkezés alapján
dr. Révai Radicsné Kővári Márta Péntek 2. óra
Scharek Zsuzsanna Hétfő 6. óra
Schofhauser Gerda Csütörtök 3. óra
Szij Réka Hétfő 4. óra
Szombathelyiné Takács Márta Csütörtök 2. óra
Szöllősi Zoltánné Hétfő 7:30-8:30  14:00-15:00
előzetes bejelentkezés alapján
Tóth Márta Kedd 3. óra
Vargáné Simonits Emőke Hétfő 2. óra
Vrábel-Vehrer Krisztina Péntek
3. óra
Zakariás Péter Hétfő 3. óra


Módosítás dátuma: 2017. október 02. hétfő, 07:20