Mobil menü ikon

Büszkeségeink

PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

 


Kertes Dóra 4.a osztályos tanuló,  a Zrínyi Ilona területi matematika versenyen 9. helyezett lett.

Gratulálunk!



Szabó-Bakai Emily 5.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el a Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola által szervezett szövegértési versenyen.

Gratulálunk a szép eredményhez! 




A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei döntőjének legeredményesebb felsős tanulói:

5. osztály Szabó-Bakai Emily 3. helyezés

6. osztály Kocsis Előd 13. helyezés

Felkészítő tanár: Szabó-Kovács Kornélia

Szívből gratulálunk!

 

 







A Tulipános Iskola által szervezett GO-JÓ ( Gondolkodni jó) vetélkedőn iskolánk csapata 

IV. helyezést ért el.

A csapat tagjai:

-Erdélyi Júlia 7.a

-Pákozdi Márk 7.c

-Pákozdi Levente 7.c

-Pécsi Barnabás 7.c

 

Felkészítő tanárok:

Janekné Marton Szilvia

Kovacsics Berta

Gratulálunk az eredményhez!

 

Juhos Dóra 6.a osztályos tanuló az Arany János Általános Iskolában rendezett szövegértési versenyen 3. helyezést ért el.

Gratulálunk a versenyzőnek a szép eredményhez!

 

 

 

 

Az Arany János vers- és balladamondó versenyen Zsédely Zita 7.b osztályos tanuló kifejező, átéléssel előadott Arany - ballada előadásáért 3. helyezésben részesült. 

Gratulálunk a versenyzőnek!

 
 
 

Iváncsics Barnabás

2.c

Judo

Mikuláskupa Győr I. hely

Nemesvámos verseny I. hely



 
 
 
 
 
 

Lili az 53. Ifjú muzsikusok fesztiváljának Hermann László házi vonósversenyèn kapta meg a legmagasabb fokozatot, melyet a verseny legjobbjának ítèltek oda az összes korcsoportból.

Lili kèt ève hegedül, felkèszítő tanára Kovács Andrea Veronika. A kèt darab: A pilisi tiszta búza ès William Kroll: Donkey Doodle

Gratulálunk!

VIDEO

 

 

A Kazinczyról elnevezett Szép Magyar Beszéd Versenyen 1. helyezést ért el Molnár - Nagy Máté Botond 6. a osztályos tanuló. A megmérettetésen oklevélben és könyvjutalomban részesült. 

Kiemelkedően szép eredményéért gratulálunk!

 

 

 

 

 

Tullner Csenge, Kálmán Róza, Vrábel János Sebestyén a Holenda Barnabás regionális matematika és logikai versenyen 8. helyezést ért el. (2.c)

 

Keszeiné Csonka Ildikó

felkészítő tanár

Gratulálunk a versenyzőknek!

 

 

 

 

 

A Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Pannon Egyesülete Radnóti Miklós irodalmi pályázatán a 8.b osztályosok szépen szerepeltek; 3.,4. és 5. helyet értek el; oklevélben és könyvjutalomban részesültek. 

A tanulók: Horváth Zita, Géczi Ágnes, Máthé Melinda, Willingstorffer Lili, Müllner Annamária, Rajnai Dóra, Rajnai Zsófia, Baráth Kristóf, Varga Erik.

 

Gratulálunk a versenyzőknek!

 

 

 

 

Sikeresen szerepeltek

Hajas Dóra és Szilágyi Janó Polli

tanulóink a Magyar Torna Szövetség Leány utánpótlás csapatbajnokság 4. fordulóján.

Gratulálunk!

 

 

 

 

A Generációk háza által szervezett Porond Összművészeti fesztivál képzőművészeti versenyen 6 gyermekünk bejutott a döntőbe, ahol nagyon szép eredményeket értek el!

Gratulálunk tanulóink fantasztikus eredményeihez!

 

Venesz Hanna 6.a osztály 2. helyezés

Eberhardt Anna 6.b osztály 3. helyezés

Endrődi Rozina 8.a osztály 2. helyezés

Emléklapban részesültek:

Tóth Anna Liza 7.a

Bencze Kata 5.b

Varga Veronika 7.c

 
 
 

 

A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóján 1. helyezett lett a nyolcadik évfolyamos tanulókból álló csapat.

 

A csapat tagjai:

- Bencze Sára 8.c

- Tóth Balázs 8.c

- Dombos Gergő 8.a

- Cserpák Gábor 8.a

 

 

 

Felkészítő tanárok:

- Kovacsics Berta

- Czidor Melinda

Gratulálunk az eredményhez!

 

 

Judo verseny Gútán

Iváncsics Barnabás

3. helyezés

 Gratulálunk!

 

 

 

A győri Gyárvárosi Általános Iskola által szervezett Városi Alapműveleti Matematika versenyen Schwéger Alíz 6.a osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Kovacsics Berta és Csepiné Korompai Andrea

 

A győri Gyárvárosi Általános Iskola által szervezett Városi Alapműveleti Matematika versenyen Csizmadia Dávid 7.c osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Kovacsics Berta és Csepiné Korompai Andrea

 

 

 

Kányádi Sándor költő tiszteletére - születésének 90. évfordulója alkalmából - a TIT Pannon Egyesülete vetélkedőt szervezett.

A 7.b osztályosok több pályázattal is részt vettek a megmérettetésen: Horváth Zita, Géczi Ágnes, Kis Fanni, Garamvölgyi Lili, Bénes Petra, Rigó Adrienn, Baráth Kristóf, Varga Erik.
Helyezések:
Géczi Ágnes és Horváth Zita 2. hely
Garamvölgyi Lili és Kis Fanni 4. hely

Gratulálunk a versenyzőknek!

 

 

Cseh Bálint 8.a osztályos tanuló az Ifjú Fizikusok Találkozóján Öveges-kísérletek elemzése kategóriában 2.helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Kovacsics Berta

Gratulálunk!

 

 

A Győri Radnóti Miklós Általános Iskola által hirdetett novellaíró pályázaton Kalmár Kristóf 6.b osztályos tanuló a Negró, a különleges nyúl című novellájával 1. helyezést ért el. 

Gratulálunk a versenyzőnek!

 

 

A győri Tulipános Általános Iskola által rendezett

"Gondolkodni jó"  elnevezésű

csapatversenyen iskolánk csapata

5.helyezést ért el.

A csapat tagjai:

Bencze Sára 7.c

Kaposi Dorina 7.a

Mándli Eszter 7.a

osztályos tanulók.

Felkészítő tanárok: Czidor Melinda és Kovacsics Berta

Gratulálunk!

 

 

 

Bácsi Miklós 8.a osztályos tanuló a győri Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnázium által rendezett

Kapcsolatépítő Matematika Csapatverseny leendő középiskolásoknak elnevezésű versenyén

4. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Kovacsics Berta

Gratulálunk!

 

 

Április 10.-én került megrendezésre az Országos Mezei Futó verseny Gödöllői repülőtéren.

Megyeiről továbbjutott 7.osztályos tanulók indultak , és 35 csapatból a 8 helyen végeztek .

Külön öröm, hogy Sághi Boglárka 13. helyen ért célba, 220 indulóból.

Csapattagok: Máthé Melinda, Pántya Boglárka, Sághi Boglárka, Sághi Kata, Szőke Ágnes 

Gratulálunk.

 

 

Vrábel János Sebestyén

Móricz Zsigmond Környezetvédelmi rajzpályázat I. helyezés

Gratulálunk!

 

 

Kovács Piroska 7.a

MONDJUK EL KORTÁRSBAN! Kortárs Magyar Versíró Verseny 3.helyezés

Gratulálunk!

 

 

 

ALAPMŰVELETI Matematika Verseny

megyei döntőjének 2. helyezettje:

ERDÉLYI JÚLIA 6.A osztályos tanuló

Felkészítő tanár: Kovacsics Berta

Gratulálunk!

 

 

Iváncsics Barnabás

1.c

judo

Pápa 2019 április

 

 

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei/körzeti fordulójának legeredményesebb versenyzője lett:

 

Gál Vince 3. a osztályos tanuló 16. helyezéssel.

Felkészítő tanár: Pártosné Szücs Andrea

 

 

Vitéz Viola 3.a

Szinkronúszás

Székesfehérvár ORKA kupa

1.helyezés 2019.03.22-24 14 ország részvételével

 

 

Megyei Mezei Futás 

 

Március 26.-án került megrendezésre a Megye Mezei Futó verseny Győrben az Aranyparton.

Városiról továbbjutott 7.osztályos tanulók indultak , és megvédték 1. helyüket a megyei döntőn is .

Külön öröm, hogy Sághi Boglárka 4. helyen ért célba, így egyéniben is továbbjutott az Országos döntőbe.

Csapattagok: Máthé Melinda, Pántya Boglárka, Sághi Boglárka, Sághi Kata, Szőke Ágnes 

Gratulálunk, és szurkolunk az Országos döntőben való  szereplésért, ami április 10.-én lesz Gödöllőn.



 

Diákolimpia mezei futás

Március 19.-én rendezték a városi mezei futóversenyt az Aranyparton.  Iskolánk 4-8 évfolyam diákja képviselték iskolánkat 30 fővel. Minden korosztályban voltak futóink az első 20 között, pedig minden évfolyamon 100 gyermek  is versenyzett. Legjobb helyezésünk 7 osztályos lányok érték el akik 1. helyen végeztek csapatban, tovább jutottak a megyei versenyre. 

Csapat tagjai: Máthé Melinda, Mosbauer Kata  Sághi Boglárka, Sághi Kata, Szőke Ágnes  

Gratulálunk minden indulónak.


A Czuczor Gergely Nyelvművelő Verseny megyei döntőjében Géczi Zsófia 5.b osztályos tanuló 4. helyezést ért el.

Gratulálunk a versenyzőnek!

 

Tóth Korinna 3. b osztályos tanuló a  COLONIA CLAUDIA SABARIENSUM BAJNOKSÁG I. fordulóján korosztályában 50 m pillangóúszás versenyszámban 3. helyezést ért el.

Gratulálunk!
 

 

Az Arany János Általános Iskolában rendezett városi egyéni anyanyelvi versenyen Varga Levente 7.b osztályos tanuló 3. helyezést ért el. 

Gratulálunk a versenyzőnek!

 

 

Iskolánk ebben a tanévben is megrendezte a „Fújdogál a szél..." népdaléneklési versenyt.

Bővebben a rendezvényről

 

Szép Magyar Beszéd

 

Molnár-Nagy Máté Botond és Mándli Eszter III. helyezett lett a Szép Magyar Beszéd versenyen

A magyar kultúra napján, január 22-én rendezték a Kazinczyról elnevezett versenyt.

 

A területi fordulóban az 5 - 6. osztályos korcsoportban

Molnár - Nagy Máté Botond

5.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el,

 

a 7-8. osztályos korcsoportban

Mándli Eszter

7.a osztályos tanuló szintén 3. helyezést nyert.

 

Gratulálunk a versenyzőknek!


 

 

On line Squash Club

Németh Nándor - On Line Squash Club Utánpótlás ranglista, fiú U11 - II. helyezett

 

Németh Nándor

Utánpótlás ranglista

Fiú U 11 II. helyezés


 

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - 3.a osztály 1. hely

3.a osztály:

Hoffmann Nóra,

Kálmán Lujza,

Milanovich Maja, 

Takács Kata Bora

1.helyezés


Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - 3.b osztály 3. hely

 3.b osztály:

Decsi Réka,

Hun Lilien,

Kámán Gréta,

Püspök Eszter

3. helyezés


 

Baralavics Botond, Gulyás Gergely, Lányi Panna, Szőke Sára 6. helyezés

3.b osztály:

Baralavics Botond,

Gulyás Gergely,

Lányi Panna,

Szőke Sára

6. helyezés


Gratulálunk a szép eredményekhez!

 


 

Szivacs kupa Lébény és Mikulás kupa versenyek

 

Kun Zsegora Luca - 1.c - kézilabda - Szivacs kupa Lébény

 

Kungli-Zsegora Luca

1.c

kézilabda

Szivacs kupa Lébény


Iváncsics Barnabás - 1.c - judo - Mikulás kupa

 

Iváncsics Barnabás

1.c

judo

Mikulás kupa


Eseménynaptár

Közelgő események