Mobil menü ikon

Büszkeségeink 2024-2025

PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail
Zalán 2024.09.08-án részt vett a Hungary Talent által szervezett "Gyermek Világbajnokság 2024" névre hallgató jégkorong tornán, ahol 8 csapatból első helyezést értek el csapatával

Gratulálunk!!! <3

Bozsik Benedek 4.c osztályos tanuló  a Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokságon első helyezett lett PC2 be (Társa: Pájer Tamás)  Több mint 1 percel mentek jobb időt mint a második helyezett hajó.
Gratulálunk!

Kerczó Emília 4. c osztályos tanuló a a Magyar Torna Szövetség Gyermek Haladó Vidék Bajnokság versenyén egyéni összetett versenyén 3. helyezett, csapatban pedig 1. helyezett lett.

Balogh Boglárka, ismét; -szinte minden kategóriában- érmes lett a Bécsben megrendezett úszó számokban.
Gratulálunk Bogi!

DSCN9019.JPG

Szabó Sára Anna
Sikeresen suzerepelt a zuglói táncversenyen.

DSCN9021.JPG

Bozsik Benedek 4.c osztályos tanuló"hazai vizeken"Duna beevezése nevű programon már 3. alkalommal evezett le  Dunaszegről Győrbe 16 km-t A képen lévő társa Pájer Tamás volt.
Gratulálunk a szép teljesítményhez!

Fekete Kristóf iskolánk 4.c osztályos tanulója  kimagasló eredményeket ért el matematikaversenyeken.
Holenda Barnabás Regionálos Matematika-logika versenyen egyéni 8. helyezést, -Nemzetközi Kenguru Matematika versenyen 3. helyezést ért el.
Gratulálunk a szép eredményekhez!

Szabó-Kovács Tas iskolánk 2.a osztályos tanulója kimagasló eredményeket ért el matematika versenyeken.

Holenda Barnabás Regionális Matematika-logika versenyen egyéni 2. helyezést  - Nemzetközi Kenguru Matematika versenyen 3. helyezést ért el.

Sikereihez szívből gratulálunk!

2222.JPG

Budai Ábrahám Barsi Ernő Vármegyei Népdaléneklési Versenyen  kiemelt arany minősítést kapott.

Budai Ábrahám  és Budai Mózes "Tiszán innen, Dunán túl" Országos Népdaléneklési  Versenyen arany minősítést szerzett.

Az ASTOTEC PÁPAI ELC KUPA Labdarógó teremtornán
a Gyirmót FC U9-es csapata eredményesen szerepelt.
Szabó Kovács Tas 2.a osztályos tanulót csapata legjobbjának választották.

cc.JPG

y.JPG

Balogh Boglárka, szinte minden kategóriában érmes lett a Bécsben megrendezett úszó számokban.

ok.JPG

A 2016-os évben és korábban születtettek részére Bécsben rendezett úszóversenyen
a Győri Úszó Sportegyesületet Balogh Boglárka képviselte, aki 4 érmet szerzett!

A febrárban Pápán megrendezett Labdarúgó Teremtornáról Stelescu András hozott U9 Astotec kupát!

DSCN89061.JPG

A Répcelakon megrendezett Tigris kupán a Gyirmot SE csapatával Szabó-Kovács Tas és Stelescu András 2.0 osztályos tanulók 3. helyezést értek el.

DSCN8900.JPG

Iskolánk 3. osztályos tanulói eredményesen szerepeltek a Kölcsey Ferenc Általános Iskola által szervezett Olvasni jó! városi tanulmányi versenyen. Bóna Flórián Bence I. helyezést és Szalay Borbála IV. helyezést ért el.

Gratulálunk a szép eredményhez!

Balogh Boglárka
a Győri úszó egyesületből ismét remekelt a hétvégén.

Gratulálunk! Nagyon büszkék vagyunk rád!

Budai Ábrahám 4. c osztályos tanuló a Győrzámolyi Petőfi Sándor Általános Iskola által rendezett Szigetközi Népdaléneklési versenyen I. helyezést ért el.

A Székesfehérváron megrendezett kosárpalánta bajnokságon Balogh Boglárka és Preizinger Léna érmes helyen szerepeltek.
Boglárka a Veszprémi VÚK úszóversenyen dobogós helyen végzett mell és gyorsúszás sportágakban.

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulójában a 7.c osztály csapata kiemelkedő, 4. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Abos - Beledi Petra, Csarankó Lilla, Gárdonyi Alíz, Pécsi Alina.
Gratulálunk a versenyzőknek a szép eredményért!

Bozsik Benedek 4. c osztályos tanuló
a Győri Regionális Évadzáró  kajak-kenu verseny 2000 méteres futamán aranyérmet szerzett.

Budai Ábrahám 4.c osztályos tanuló a Porond Összművészeti Fesztiválon népdaléneklés kategóriában közönségdíjas lett.

a Győri úszó egyesületből 2 helyezést ért el az 50 éves (1973-2023) úszószövetségi versenyen

Emléklap a Porond Összművészeti Fesztiválon való részvételért
Németh Soma különdíj

II. és III. helyezés úszás
Veszprémi VUK Kupa

Az Aqua Sport Bemutató úszáson Balogh Bogi tanulónk szerepelt sikeresen!

A Gyirmót Egészségnap Labdarúgó Kupán Szabó-Kovács Tas 1.a osztályos tanuló a torna legjobb játékosa lett.

Bozsik Benedek 3. c osztályos tanuló a" Regionális Akadémia Kupa" elnevezésű 2000 méteres kenus versenyen 2. helyezést ért el.Így tovább jutott az országos megmérettetésre.

Blázsovics Soma 3. c osztályos tanuló a Nicsi judo klub által szervezett Nicsi kupán aranyérmet szerzett.