Mobil menü ikon

Versenyeredmények 2021-2022

PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail
Verseny elnevezése Verseny szintje Gyerek neve Osztálya Helyezés Felkészítő tanár
Torna Diákolimpia  Megyei Károly Brigitta 2.a 1 hely Fazekas Veonika
Torna Diákolimpia Megyei Molnár Lotti 2.a I.hely fazekas Veronika
Torna Diákolimpia Megyei Vörös Norina 2.b I.hely Fazekas Veronika
Torna Diákolimpia Megyei Szalay Borbála 1.a I.hely Fazekas Veronika
Torna Diákolimpia Megyei Endrédi Kinga 1.a I.hely Fazekas Veronika
Torna Diákolimpia Megyei Pikler Maja 2.b I.hely Fazekas Veronika
Torna Diákolimpia egyéni Megyei Kálmán Larina 4.b 2. hely Fazekas Veronika
Diákolimpia torna egyéni Megyei Kámán Larina 4.b 2. Fazekas Veronika
Mezei futás Megyei Horváth Fanni, Lévai Lili, Kállay Dorina, Rácz Rebeka, Balikó Brigitta, Zalka Zoé, / Láday Anna, / 6.b III. helyezet Gálosné Farkas Andrea
Marót Rezső megyei matematikaverseny Megyei döntő Szemenkár Jutocsa 6.a középmezőny Nagy Anikó
Marót Rezső Megyei Matematika verseny Megyei döntő Balikó Brigitta 5.c közpmezőny  Kovacsics Berta
Atlétika Magas ugrás Megyei Lévai Lili 6.a III. helyezet Gálosné Farkas Andrea
Mezei futás Csapat Városi Horváth Fanni, Lévai Lili, Kállay Dorina, Rácz Rebeka, Balikó Brigitta, Zalka Zoé, / Láday Anna, / 6.a II . helyezet Gálosné Farkas Andrea
Atlétika 100 m síkfutás Városi Gosztola Linda 8.a III. helyezet Gálosné Farkas Andrea
Atlétika , magasugrás Városi Szabó Áron 8.b I. helyezet Gálosné Farkas Andrea
Atlétika magasugrás Városi Lévai Lili 6.a I. helyezet Gálosné Farkas Andrea
Torna Diákolimpia Területi Károly Brigitta 2.a 8.hely Fazekas Veronika
Torna Diákolimpia Területi Molnár Lotti 2.a 8.hely Fazekas Veronika
Torna Diákolimpia Területi Szalay Borbála 1.a 8.hely Fazekas Veronika
Torna Diákolimpia Területi Vörös Norina 2.b 8.hely Fazekas Veronika
Torna Diákolimpia Területi Pikler Maja 2.b 8.hely Fazekas Veronika
Torna Diákolimpia egyéni Területi Kálmán Larina 4.b 15.hely Fazekas Veronika
"Fújdogál a szél..."  Regionális Budai Mózes 7.a Arany minősítés László Balázs
Fújdogál a szél Regionális Talabér Dorka 2.a nívó díj Pap Adrienn
Fújdogál a szél Regionális Varga Máté 2.a ezüst Pap Adrienn
Fújdogál a szél Regionális Takács Hanna Róza 2.a arany Pap Adrienn
Fújdogál a szél Regionális Pongrácz Mátyás 2.a ezüst Pap Adrienn
Fújdogál a szél Regionális Völcsey Péter 2.a ezüst Pap Adrienn
versmondóverseny Iskolai Károly Brigitta 2.c 1. helyezett Radicsné Kővári Márta
versmondóverseny Iskolai Somogyi Zsuzsanna 2.c 2. helyezett Radicsné Kővári Márta
sakkverseny Iskolai Ádori Dániel Balázs 2.c 1. helyezett Radicsné Kővári Márta
sakkverseny Iskolai Fekete Kristóf 2.c 2. helyezett Radicsné Kővári Márta
Szavalóverseny Iskolai Szalay Dorottya 3.b 1. Müller Gábor
Szavalóverseny Iskolai Szentes Levente 3.b 2. Müller Gábor
Szépen szóló Iskolai Szentes Levente 3.b Különdíj Müller Gábor
Vers- és prózamondó verseny Iskolai Péntek Ádám 4.b 1. Szöllősi Gabriella
Vers- és prózamondó verseny Iskolai Klimkó-Szabó Antónia 4.b 3. Szöllősi Gabriella
Szépen szóló szépkiejtési verseny Iskolai Jakab Csenge 4.b 3. Szöllősi Gabriella
Sakkverseny Iskolai Polgár Patrik 4.b 1. Szöllősi Gabriella
Sakkverseny Iskolai Herold Zsombor 4.b 2. Szöllősi Gabriella
Sakkverseny Iskolai Budai Noé 4.b 3. Szöllősi Gabriella

Eseménynaptár

Közelgő események

Suliváró a kicsi elsősöknek 2022. augusztus 29. 16:00 - 17:00
Tanévnyitó 2022. augusztus 31. 17:30 - 18:30